phone photo mix

Hejka! Jak wiecie, jest dużo lekcji i bla bla bla... Nie będę pisała o szkole, bo pewnie nie chcecie nawet o niej słyszeć, więc tylko napiszę, że dzisiaj pozostawiam Was z 'małym' mixem zdjęć, które przez jakiś czas zdążyły uzbierać sie w galerii telefonu. A tak przy okazji dzisiaj grałyśmy drugi mecz ligowy. Mecz z Radzyminem zakończył się zwycięstwem 26-16 :D

wakacyjne bieganko / zabijanie czasu grając w piłkę nożną z bratem :) 
 raj rowerowy z mordkami / najwspanialszy ostatni dzień wakacji <3

Zobacz więcej >

Hello autumn!

Jesień mało kogo nastraja optymistycznie. Co prawda zachwycamy się spadającymi liśćmi, kolorowymi drzewami i łapiemy ostatnie promienie ciepłego słońca, ale wielu z nas myśli już o długich zimowych wieczorach i mroźnych porankach. Wraz ze spadkiem nastroju spada również chęć do wyjścia na zewnątrz, poruszania się, potrenowania. Zimę duża grupa ludzi traktuje jako czas wolny od sportu. Niesłusznie! Jesień to równie dobra pora by rozpocząć regularne ruszanie się albo kontynuować uprawianie aktywności z lata.
Codziennie w szkole, po 2 h mam wychowanie fizyczne. Sprawia to, ze nie rezygnuję ze sportu i gdy mi się nie chce, to i tak ćwiczę. Mam tu dla Was kilka motywacji. A Wy lubicie jesień? Trenujecie jesienią? :D

*Nie miałam czasu porobić zdjęć, ponieważ lekcje kończę o 16 i cały czas nauka, więc wzięłam z grafiki gogle.


Zobacz więcej >

Trochę rozrywki :)

Kolejny tydzień nauki, każdy dzień wygląda tak samo.. szkoła, lekcje, książka, nauka i spać. Weekend to jedyny czas, kiedy możemy odpocząć od szkoły.
Nie wiem czy wiecie, ale moje najlepsze przyjaciółki to Asia, Kasia i Ola. Mieszkosia (Asia) miała urodziny w tą niedzielę. Niestety gramy ligę i w niedzielę pojechałyśmy na mecz do Wawy. Razem z Kasią i Olą zrobiłyśmy jej "piknik urodzinowy niespodzianka" w sobotę. Zamówiłyśmy tort czekoladowy z bitą śmietaną, z opłatkiem Roberta Lewandowskiego (to jej idol) i  napisem Sto lat Asia. Najpierw umówiłyśmy się z nią na spacer (jak zawsze) o 14. Na miejscu Ola powiedziała, że ja z Kasią poszłyśmy na sesje do parku i niczego nie świadoma Asia udała się do nas. :)
W tym czasie ja z Kasią wszystko przygotowałyśmy. Mieszkosia była tak zachwycona. Potem zabrała nas na pizzę. Dzień był bardzo udany! :DZobacz więcej >

Znajomi, rower no i ruszamy!


Dzisiejszy dzień był dniem udanym. Chętne osoby pojechały na rajd rowerowy, w tym ja. :)
Nasza trasa wyglądała tak: Ciechanów - Gąski - Gorysze - Wola Pawłowska - Nowa Wieś - Rutki Marszewice - Ciechanów. W sumie przejechaliśmy ok. 35km. Jechało nas bardzo dużo, niżej jest zdjęcie ale ja jechałam na początku, więc nie widać wszystkich. Po drodze zrobiliśmy ognisko, zwiedziliśmy Szkółkę Leśną i zabytkowy Kościół. Najlepsze było to, że nie musiałam iść do szkoły :D


Zobacz więcej >

Marzenia są po to, by je spełniać..

Marzenia to podstawowa część naszego życia. Czym bowiem bylibyśmy, nie marząc? Uważam, że każdy człowiek ma marzenia. Niestety, nie wszyscy próbują je realizować.
Ja jestem jedną z tych osób, które dążą do ich spełnienia. Mam taką swoją "listę marzeń", która jak sama nazwa wskazuje, zawiera moje marzenia. Na tej liście znajduje się m.in:
  • Chcę, żeby mój blog stał się bardziej "rozpoznawalny" i miał wielu czytelników - Marzenie każdej blogerki :D
  • Całe gimnazjum skończyć z czerwonym paskiem :) - 1 gim. już zaliczona :)
  • aparat - Wiem, że to trochę dziwne ale bardzo chce mieć aparat z dobrą jakością :D
  • Wycieczka z przyjaciółkami do Hiszpanii - Prawie wszystko załatwione <3
  • Mieć dużo znajomych (z całej Polski)
  • Chcę, żeby mój pomysł na niespodziankę urodzinową Asi a potem Kasi się spełnił <3 - Wszystko opiszę potem :D
Mam jeszcze inne marzenia, ale te zostawię tylko dla siebie.  A Wy realizujecie swoje marzenia? :)Zobacz więcej >

Tumblr + niespodzianka

Dużo osób chwali stronę "Tumblr". Wcześniej nie wchodziłam na nią i nie wiedziałam nawet co to jest. Weszłam i zauważyłam, że to jest blog ze zdjęciami. Dużo osób ma naprawdę piękne profile.  Założyłam swoje konto i jak wszystko ogarnę, to podam wam link. Wybrałam kilka zdjęć, które wpadły mi w oko. A wy macie swojego tumblr-a? :)

Zobacz więcej >

Questions to me


Jak wiecie, w poprzednim poście poprosiłam Was o zadanie mi kilku pytań. Wybrałam te, po których przeczytaniu odpowiedź sama układała mi się w głowie. Zachęcam do czytania ;)

  1. Co Cię interesuje?
Interesuje się sportem. Jestem bramkarką w piłce ręcznej. Jeżdżę też na turnieje w koszykówkę, piłkę nożną, unihokej oraz na zawody LA. Obecnie gramy w lidze. Mecze są co niedzielę. Zapraszam do kibicowania.
Moim zainteresowaniem jest również fotografia a od niedawna blogowanie :D


Zobacz więcej >

Nowa przyjemność

Pewnie każdy wie, że dzisiaj wyszły The Sims 4 w Polsce. To kolejna część cudownej gry, do której zapraszam wszystkich.
Szkoła, nauka i tylko chwila wolnego czasu. Możemy ją poświęcić na oglądanie Tv, spanie itp. Ja postanowiłam, że będę grała w ts4. Pewnie pomyślicie, że to nie zdrowe, ale postanowiłam,  że góra 1h grania dziennie. W tygodniu kończę 3 razy szkołę o 16, więc granie odpada. Oczywiście wolny czas poświęcę też na leniuchowanie i spotykanie się ze znajomymi.
Pokażę Wam kilka zdj. z tej wspaniałej gry. Pewnie niektórzy bardzo długo na nią czekali.  Zapraszam wszystkich do grania :)Zobacz więcej >

Pierwszy dzwonek / Zakończenie lata

Wczorajszy dzień, rozpoczęcie roku szkolnego.. Wszyscy ubrani w stroje galowe, aby pożegnać lato. Lecz dzisiaj każdy z Nas usłyszał ten charakterystyczny dźwięk.  To czas nauki, powitania przyjaciół, opowieści wakacyjnych no i nowych znajomości. Od teraz trzeba wstawać kilka godzin wcześniej.
Pierwszy dzień w szkole, dla niektórych to jeden z najbardziej stresujących dni. Niektórzy idą do nowej klasy i praktycznie nikogo nie znają. Ja do mojej szkoły chodzę już kilka lat, więc nie mam takiego problemu. Jeżeli chodzi o mnie, to pierwszy dzień po wakacjach był bardzo długi. Lekcje miałam od 8:50 do 15:45. Nauczyciele już nas znali i zadali bardzo dużo. Na jutro muszę już umieć opowiadać o sobie po niemiecku :(
A jak tam u Was pierwszy dzień w szkole ? :)Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka