Ulubieńcy miesiąca: Listopad

Hej! Kończy nam się Listopad i zaczyna Grudzień, więc dzisiaj przychodzę do Was z czymś, czego jeszcze nie było na blogu. Pokażę Wam moje ulubione rzeczy z tego miesiąca. Od razu uprzedzam, że nie będzie tu żadnych kosmetyków, ponieważ ich nie używam. No dobrze, może już nie będę więcej przedłużać. Zapraszam to czytania! :)

♥ Gorąca czekolada
Nie ma nic lepszego niż gorąca czekolada z bitą śmietaną. Idealny napój na jesienne i zimowe wieczory.

Zobacz więcej >

Lazy day

Cześć! Jestem totalnie wykończona, nie mam już na nic siły. Dzisiaj przychodzę do Was z luźniejszym postem.  W tym tygodniu bardzo ucieszyłam się, ponieważ spadł śnieg. Co prawda szybko się rozpuścił, ale już ten sam fakt cieszy i przypomina o nadchodzących Świętach. Ostatnio byłam u lekarza z kolanem i okazało się, że tylko naciągnęłam ścięgna. Niestety nie mogę ćwiczyć aż do Świąt, ale ucieszyło mnie, że to nic poważnego. Na szczęście w ten weekend nie ma żadnego meczu. Cały wolny czas zamierzam poświęcić leżeniu i oglądaniu telewizji. Oczywiście poświęcę też trochę czasu na naukę. Dużo osób pisało pod poprzednim postem, że akcja z listami na Święta to świetny pomysł.  No to od 1 Grudnia rozpoczynamy akcję.., no właśnie jak ją nazwać? Macie jakieś pomysły? Wszystkie szczegóły dotyczące tej akcji pojawią się w następnym poście. :)


Zobacz więcej >

Natalia's birthday

Hej! Jak wiecie w sobotę byłam na urodzinach mojej przyjaciółki. Natalia skończyła 14 lat! Zaprosiła mnie z bratem, Pawła (nasz kolega) i trzy swoje przyjaciółki z klasy. Razem z Mateuszem kupiliśmy jej słuchawki, nerkę, misia oraz czekoladki. Była zadowolona. Ponieważ mieszkam 100m od niej, mogłam zostać do późna. Bawiliśmy się w butelkę, podchody z idiotycznymi zadaniami oraz oglądaliśmy wieczorem film. Było bardzo fajnie. Jedną z niezapomnianych chwil jest ta, jak Mateusz rozbił miskę i bitwa na poduszki. Zapraszam do oglądania zdjęć:Zobacz więcej >

Destroy ...

Dzień dobry! Co tam u Was misiaczki? U mnie jest super, nareszcie okres sprawdzianów dobiegł końca. Jestem bardzo zadowolona i dumna z mojego bloga oraz z Was! Dzięki Wam kilka dni temu wybiła piękna liczba obserwatorów, a mianowicie 300. Obecnie jest 319 obserwatorów oraz  9,786 wyświetleń. Mam nadzieję, że będzie Was coraz więcej.  Dziękuję <3


 Ponieważ dużo osób prosiło mnie o pokazanie jak niszczę swój dziennik, dzisiaj przychodzę z filmik o takiej tematyce. Jest to mój pierwszy filmik, więc za wszystkie niedogodności bardzo przepraszam (przepraszam za cień, ponieważ późno wróciłam ze szkoły a ostatnio bardzo szybko robi się ciemno).
Zostawiam Was z moim filmikiem a sama zmykam na urodziny do Natalii :* 

Macie jakieś życzonka na kolejny filmik albo post?
Poszukuję osoby, która potrafi robić zdjęcia z rozmazanym tłem. Poproszę o kontakt: klikZobacz więcej >

Christmas soon

Hej kochani! Jak wiecie byłam na dwudniowym turnieju. Mieszkałyśmy w internacie w Płocku. Było bardzo fajnie, dostawałyśmy jedzenie, które było pyszne. Zajęłyśmy 3 miejsce ale punktowo powinno być 2. Niestety tak się stało, gdyż w piątek jak grałyśmy pierwszy mecz, to w 2 minucie coś poszło mi w kolanie i przez resztę turnieju nie mogłam grać a nie było nikogo na zmianę, na bramkę. Inni trenerzy zgodzili się i wypożyczali nam swoich bramkarzy. To było niezgodnie z regulaminem, ale organizatorzy pozwolili nam. Możliwe, że przez to spadłyśmy na 3 miejsce.  Były 4 zespoły, wygrałyśmy z Zielonką (11-21) i Płockiem (15-21) a z SMS'em przegrałyśmy (39-12). Teraz nudzę się w domu, ponieważ nie mogę dużo chodzić, jedynie wyrwałam się na chwilkę na zdjęciach nowym aparatem (widać, że prawe kolano jest grubsze, ponieważ jest w bandażu).
 Ostatnio ogarnęła mnie atmosfera Świąteczna. Tak, atmosfera Świąteczna. Gdzie się nie obejrzysz, tam mówią o Bożym Narodzeniu: W telewizji reklamy świąteczne ( tym razem pierwszą nie jest reklama Coca-coli ), w sklepach różne dekoracje, gazety poświęcone kuchni świątecznej. W powrotnej drodze z turnieju byłyśmy w galerii w Płocku i tam wszędzie są ubrane choinki, Mikołaje i piosenki nadające atmosferę Świąt. Już niedługo Boże Narodzenie będzie zaczynać się w kwietniu a Wielkanoc w Grudniu. Tak bardzo kocham tą atmosferę świąt, te zamieszanie, te wszystkie przygotowanie, że zaczęłam już odliczać. Do Wigilii zostało 45 dni, do sylwestra 52 dni a do moich urodzin 26 dni <3


Zobacz więcej >

Nice blog

Co tam u Was misiaczki? U mnie są małe zmiany.  W niedzielę dostałam już swój urodzinowo świąteczny prezent: aparat Sony DSC-HX300 a w piątek jadę na dwudniowy turniej w Płocku. Zapraszam wszystkich, niestety dokładnego adresu naszego pobytu nie znam. Wiem, że będziemy w internacie. Mam nadzieję, że zajmiemy miejsce na podium! :)


Ostatnio wpadłam przypadkowo na pięknego bloga: indyjskipalisander.blogspot.com . Blog istnieje 7 miesięcy i ma 145 obserwatorów. Prowadzi go piętnastolatka, kochająca czytać oraz przeglądać blogi, która próbuje dowiedzieć się kim chce być w przyszłości.


Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka