The future can be good


Był już post o przeszłości, to teraz czas na przyszłość. Przyszłość jest jedną z rzeczy, których chyba obawia się większość ludzi na całym świecie. Duża ilość ludzi boi się tego co będzie, jak to będzie wyglądać, czy uda się spełnić plany i marzenia. Ja właśnie należę do tej grupy. Ale są też ludzie starsi, którzy już przyszłości się nie boją.  Osobiście nie mogę pogodzić się z tym, że jeszcze coś tak normalnego, co było moją codziennością, nagle może stać się tylko wspomnieniem. Lecz nic nie trwa wiecznie, im szybciej to sobie uświadomimy tym lepiej. 
Każdego z nas pewnie ciekawi, jak nasza przyszłość będzie wyglądać. Mimo tego, że się jej boimy, to warto poświęcić czasem choć trochę czasu i pomyśleć o niej też trochę, ale w sposób pozytywny. Niektórzy (tak jak ja) w przyszłym roku szkolnym będą musiały podjąć wybór szkoły, a jak wiadomo liceum, technikum związane są bardzo z naszą przyszłością.  Ale w końcu z przyszłością nie wiążą się tylko takie rzeczy jak samodzielność i starość, ale też radość z posiadania własnej rodziny oraz z wieloma innymi pozytywnymi rzeczami.  Warto więc, według mnie choć czasem nie bać się tego co będzie, bo w końcu Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.

★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ --★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ -- ★ --★ -- ★  
Zadecydowałam, że na blogu będą pojawiały się posty ze stylizacjami z przemyśleniami. Dodatkowo co jakiś czas pojawi się post o innej tematyce niż zwykle. To już Wy sami zadecydujecie jaki to będzie post. Wystarczy, że napiszecie swoje propozycje w karcie "Wasze propozycje", która znajduje się nad nagłówkiem lub klikniecie tutaj


Zobacz więcej >

About everything and about nothing

Witam misiaki! Dzisiaj będzie post luźniejszy i krótszy. Na początku spytam się co tam u Was? Jeżeli chodzi o mnie, to jest dobrze. Ten czas przelatuje mi między palcami, ale może i dobrze.
Jak wiecie kilka tygodni temu postanowiłam, że będę dodawała tu posty wyłącznie z outfitami. Zapomniałam spytać się o waszą propozycję. Wiem, że niektórzy pomyślą "Nie masz pomysłu na treść, to po co blogujesz". Ja mam pomysł, ale chcę liczyć się z Waszym zdaniem. A może Wy lubicie inne posty? Postanowiłam, że na 100%  posty będą pojawiały się dwa razy w tygodniu (poniedziałek/wtorek i piątek/sobota). Mam takie dwie propozycje co do ich treści. Pierwsza: Wszystkie posty ze stylizacjami i z treścią zawierającą rozmyślenia. Druga: Jeden post ze stylizacją i z treścią zawierającą rozmyślenia a drugi jakiś inny (np. ciy, diy, co u mnie, moje rady i sposoby na..) Która opcja lepsza? Pierwsza czy druga? A może do pierwszej dodać, że ostatni post w danym miesiącu to podsumowanie "co u mnie się działo"?
Pewnie zauważyliście już nowy design? Zawdzięczam go Piankaofstyle. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Mam jeszcze tyle planów co do bloga, ale brak czasu na ich realizowanie..
 Jakie jest wasze zdanie co do tematyki posta? Jakiej tematyki posty lubicie najbardziej? Czekam na Wasze opinie w komentarzach :)


Zobacz więcej >

You need to relax!

Każdy z nas czasem potrzebuje chwili odpoczynku. Chwili zwykłego nic nie robienia, nie myślenia o niczym, o problemach, szkole. Chwili w której możemy usiąść, przebrać się w wygodne ciepłe ciuchy, wziąć herbatę czy kakao, przykryć się kocem i włączyć ulubiony film czy serial. Jednak problem w tym, że nie zawsze mamy na to czas. Życie ucznia raczej nie jest sprzyjające odpoczynku. Tak, wiem że teraz jest czas ferii. Myślałam, że właśnie to w tym czasie zrelaksuje się, odpocznę. Tym czasem podczas gdy inni odpoczywają w głowie mam jedną myśl: Kiedy te ferie się skończą? Ferie kojarzą nam się z odpoczynkiem a przede wszystkim z brakiem szkoły. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nauczyciele zaraz  na tydzień po feriach zadali mi  masę sprawdzianów. Reszta  moich ferii będzie wyglądała tak samo jak do tej pory: nauka, rehabilitacja, książka, 2 godziny wolności, nauka brata.. Zamiast odpoczynku to jestem cały czas w biegu i mam dwa razy więcej obowiązków niż w czasie szkoły.  Nie powinno tak być. Dlatego właśnie w tej chwili mówię stop! Dzisiaj ostatni raz zajrzałam do książek. Sięgnę po nie dopiero 1 lutego!
Swoją drogą jak Wy spędzacie czas wolny? Jedni wolą aktywnie spędzać wolny czas wychodząc gdzieś ze znajomymi. Właśnie ja należę do tej grupy. Inni wstają o 14 i cały dzień chodzą w piżamie - odpoczywają. Właśnie o taki odpoczynek mi chodzi. Ja zamierzam tak zrobić. Zostawcie sobie kiedyś jakąś sobotę czy niedzielę i zaplanujcie sobie po prostu zwykłe 'nic nie robienie', a zobaczycie, że to w jakimś stopniu pomoże wam odreagować obowiązki. 


Zobacz więcej >

Sheinside

Dzisiaj przychodzę do Was z kolażem zimowo-wiosennym z filmy Sheinside.  Wybrałam ubrania, które najbardziej wpadły mi w oko. Muszę przyznać, że wybór był bardzo trudny. Ubrania tej firmy są dobrej jakości, podejrzewam że każdy znajdzie coś dla siebie, bo firma oferuje naprawdę dużą ilością ubrań w każdym stylu. Chociaż firma jest zagraniczna, to bez problemu można załatwić swoją walutę. Nie przedłużając zapraszam i proszę o kliknięcie choć w jeden link! :)

klik | klik | klik

Zobacz więcej >

Past Simple


Czasami mamy takie dni, że wracamy do tego co było kiedyś, do przeszłości. Fajnie jest usiąść przy starych zdjęciach, filmikach i pamiętnikach. Najlepszymi wspomnieniami są te z dzieciństwa. Jednak gdy opowiada je  mama naszym kolegom, to trochę się ich wstydzimy, ale również śmiejemy się z nich. To normalne. Wspominamy tamte chwile, które czasami były wspaniałe, ale natykamy się także na te, których nie chcemy pamiętać. Niektórzy właśnie dlatego nie chcą wracać do przeszłości. Lecz na tym to polega. Żyjemy chwilą. Każda sekunda staje się przeszłością i to od nas zależy czy jutro, za miesiąc czy za kilka lat będzie w nas przywoływać dobre czy złe wspomnienia. Nawet kiedy próbujemy żyć szczęśliwie, to zawsze zdarzy się coś, co popsuje nam humor. Ale przecież nic nie dzieje się przez przypadek, człowiek uczy się na błędach.. Po każdej burzy wstaje słońce! Trzymajmy się tej myśli. Ale czy chciałabym cofnąć się w czasie? Może i tak. Naprawiłabym rzeczy, które poszły źle i sprawiły dużo kłopotów, ale mogłabym wtedy nie znaleźć się w miejscu gdzie teraz jestem. Gdzie nie jest idealnie, ale jest mi dobrze. Zawsze mogłoby być gorzej. 

Decyzje podjęte w przeszłości kształtują naszą teraźniejszość
~ Dan Brown


Zobacz więcej >

Love the winter


Jedną z  moich ulubionych pór roku jest zima. Wiem, że większa ilość osób nie lubi tej pory roku, ponieważ jest strasznie zimno,śnieg oraz wcześnie robi się ciemno. Też nie lubię mrozu. Jednak ja widzę w niej  kilka plusów. W zimę można jeździć na łyżwach, rzucać się śnieżkami i lepić bałwana. Ale zaraz! Przecież ktoś może powiedzieć, że już jesteśmy na to za stare.  Nie wiek jak Wy, ale ja uważam, że na zabawę nie jest nikt za stary. Ostatnio poszłam z koleżanką i na zamarzniętej kałuży jeździłyśmy jak na łyżwach. Na pewno w ferie pójdę porzucać się śnieżkami. Jednak dla osób, które nie lubią "zachowywać się jak dzieci" polecam zimowe spacery, a potem nie ma nic lepszego jak wypić gorące kakao. W Zimę można robić wiele rzeczy i to jest wielki plus. Niestety w zabawie przeszkadza nam jednak ten silny mróz i wiatr, dlatego większość woli zostać w domu. A Wy lubicie zimę? Co o tej porze roku lubicie robić? 


Zobacz więcej >

Small changes


Hej! Co tam u Was?  Już w środę poszłam do szkoły. Nie chciało mi się po tak długiej przerwie tam wracać,  tak jak wszystkim, ale jak pomyśle że niektórzy szli już 2, masakra. Z cale szczęście jeszcze tylko tydzień i ferie. Cały wolny czas poświęcę nauce, ponieważ już zadali mi masę sprawdzianów na luty. Ale i tak  jestem bardzo zadowolona, ponieważ spełniłam kilka swoich postanowień noworocznych. Między innymi nauczyłam Ronnie sztuczek, nauczyłam się robić zdjęcia z rozmazanym tłem, zaczęłam ćwiczyć i widzę już efekty. Również wprowadziła małe zmiany na blogu. Nie dotyczą one wyglądu lecz postów. Posty będę pojawiały się co 3/4 dni, będą wyglądały troszeczkę inaczej oraz będę starała się,  aby te posty były wyłącznie z outfitami. Zobaczymy co z tego wyjdzie.  Ostatnio humor poprawiła mi również paczka, która przyszła do mnie od firmy Born Pretty Store.  Paczka szła miesiąc, ale było warto czekać. Biżuteria jest piękna. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kwitła.  A Wy kiedy zaczynacie ferie? Jak tam z postanowieniami noworocznymi?

koszula - New Yorker/ podkoszulka - ?/ naszyjnik ,,Smile" - klik/ komplet biżuterii - klik/ bransoletka - klik/ spodnie - ?/

 kod na 10% zniżkę - ENAT10
Zobacz więcej >

The space between


Witam! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam bloga zwyciężczyni konkursu. Post miał wyglądać inaczej, ponieważ miała go napisać założycielka. Niestety chwilowo ma niesprawny komputer, więc wyręczę ją ja. Dominika jest założycielką bloga The space between . Blog charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Możecie tam znaleźć pełno pięknych zdjęć, które mogą być Waszymi inspiracjami. Nie przedłużając serdecznie zapraszam, a teraz pokażę Wam kilka zdjęć z tego bloga:


Zobacz więcej >

Kolejny wywiad z blogerką

Hej! Dzisiaj możecie przeczytać wywiad, jaki przeprowadziła Miśka z Lidią Lurką, jedną z pięciu zwyciężczyń naszego świątecznego konkursu . Przypomnę, że Lidia wygrała wywiad, który został również opublikowany u Miśki.

Miśka Grabowska - Co Cię zainspirowało do założenia bloga?
Lidia Lurka - Inspiracją do założenia bloga była chęć posiadania własnego zakątka w blogosferze, a także blogi innych, wspaniałych blogerek, w tym twój :-)

MG - Jakiej jest tematyki?
LL - Ogólnej. Na początku chciałam na nim umieszczać recenzje książek, ale potem dorzuciłam jeszcze inne rzeczy, posty tematyczne, a także złote myśli.
MG - Jak długo go prowadzisz?
LL - Już około sześć miesięcy, założyłam go w lipcu tego roku.
MG -  O czym był Twój pierwszy post i kiedy go dodałaś?
LL - Mój pierwszy post był to ,,Post powitalny i coś o blogu'' . Napisałam tam co nieco o mnie, dodałam kilka zdjęć... Dodałam go 1 lipca.

Zobacz więcej >

Nowy rok - nowe postanowienia

Hej! Jak tam po sylwestrze? Ja spędziłam całą noc z najlepszymi osobami na świecie! Na pewno nigdy tego nie zapomnę. To był najlepszy sylwester na jakim byłam. No to dzisiaj mamy rok 2015.. Skoro jest nowy rok, to powinny być i postanowienia. Przeważnie większość osób zanim zabierze się za pisanie takiego posta, to z godzinę siedzi i wymyśla swoje postanowienia. Oczywiście, każdy musi wszystko przemyśle,  ale ja uważam,  że bez sensu jest wymyślać miliony postanowień.  Ja przedstawię Wam tylko te postanowienia, które przychodzą mi od razu na myśl. Bo po co wybierać sobie miliony postanowień, których i tak się nie wykona. Najlepsze postanowienia to i tak od dawna siedzą nam w głowach. Oto kilka moich postanowień: • Będę prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia!

 • Drugą gimnazjum ukończę z czerwonym paskiem
 • Poprawię swoje zachowanie
 • Nauczę się robić lepsze zdjęcia z rozmazanym tłem
 • Będę pomagać innym
 • Zadbam o bloga, postaram się osiągnąć  1000 obserwatorów, będę częściej pisać posty
 • Postaram się dodawać filmiki na YouTube
 • Zadbam o siebie
 • Będę korzystać z życia w 100%
 • Schudnę
 • Nauczę Ronnie komend
 • Spędzać mniej czasu przed komputerem


 • A Wy jakie macie postanowienia noworoczne? Co o nich sądzicie?
  Zobacz więcej >
  R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka