Mikołajki na słodko z Chocolissimo

Już w tym tygodniu nastąpi zmiana. W szkolnych zeszytach zamiast miesiąca jedenastego, będziesz pisał dwunasty. Początek grudnia świadczy o zbliżającym się końcu pierwszego półrocza. Z kolei to wiąże się z milionem sprawdzianów, kartkówek i brakiem czasu. To czas, w którym (przynajmniej ja) zarywam noce dla nauki i chodzę spać trzy godziny przed dzwiękiem budzika. Oprócz negatywnej strony płynącego czasu, są plusy. Zbliżają się moje urodziny, a następnie mikołajki i reszta poleci jak z górki. Fajne uczucie, gdy po ciężkim dniu szkoły wracam do domu i dostrzegam ogromną paczkę w pokoju. Jest to zamówienie z chocolissimo.plNa stronie możemy dowiedzieć się, iż historia Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Produkty marki to nie tylko jakość i smak czekolady, ale również różnorodność asortymentu. Sklep oferuje ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie – to tylko niektóre z niezliczonych czekoladowych propozycji. Jest możliwość personalizowanych słodkości. Z okazji zbliżających się mikołajek warto umilić takim prezentem swój i bliskich czas. W ramach współpracy firma przygotowała dla mnie mikołajkową paczuszkę. 
Oto co otrzymałam: Pierwszą rzeczą jest czekoladowa choinka . Kolorowa choinka wykonana z mlecznej czekolady jest przyozdobiona cukierkami Skittles, misiami Haribo, słodkimi kulkami i wiórkami kokosowymi. Całość zapakowana została w zielone, świąteczne opakowanie z okienkiem w kształcie choinki. Na sam widok świecą się oczy, a po zasmakowaniu jeszcze bardziej. Kolejną słodkościa są 4 Winter Delights. Zielona choinka wypełniona została nadzieniem z pistacji i orzechów laskowych, a bałwanek pyszną wanilią. Pralinki zdobi piękne zielono-czerwone pudełeczko ozdobione gwiazdkami. Czekoladowe przysmaki mogą być słodkim dodatkiem do prezentu lub dekoracją stołu świątecznego. Biorąc pod uwagę, iż czekoladki zostały zrobione ręcznie, są perfekcyjne. Ostatni jest czekoladowy Mikołaj. Promienny, roześmiany Mikołaj zapakowany w świąteczną torebkę. Mikołaj został wykonany z mlecznej czekolady z dodatkiem czekolady białej i deserowej. Jego wysokość liczy 110mm. Nigdy nie jadłam lepszych słodyczy, niż te z firmy Chocolissimo. Wszystko było bardzo dobrze zabezpieczone w ogromnej paczce. Naprawdę zachęcam wszystkich do skosztowania tych przyności. Inne słodycze chowają się przy tych cudach. Zapraszam do oglądania zdjęć. Uwaga: nie odpowiadam za nagły napad głodu, który jest w stu procentach pewny. Mmmm, pycha!
Zapraszam na chocolissimo.pl

Tu znajdziecie kody rabatowe do Sephory od Rabble: klik 

Polecam:


  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Nie widziałam Ciebie miesiąc

Gdzie się podziałeś? Gdzie jest beztroski czas, który kiedyś towarzyszył mi w życiu codziennym? Gdzie są chwile relaksu, gdzie Ty jesteś? Razem było nam bardzo dobrze, więc czemu odszedłeś? Wspólne dni leniuchowania, pogodna atmosfera, przyjemna aura - Odpoczynku, wróć proszę.. Jak dobrze wiecie, od pewnego czasu brakuje mi chwili spokoju, relaksu. Tak bylo zawsze, ale odkąd poszłam do liceum jest jeszcze gorzej. Zbliżają się święta, a razem z nimi czas wolny. W zasadzie zależy dla kogo, ponieważ już czuję, że zbliża się pracowity dla mnie czas. Wpadłam już totalnie w "nałóg" nauki. Tak wielka ilość sprawia, że nie wyrabiam się w 24 godzinach. Wychodząc ze znajomymi mam wyrzuty sumienia, iż podczas tego czasu mogłam odrobić dwadzieścia zadań z matematyki, albo pouczyć się na sprawdzian z fizyki, chemii, historii, angielskiego itd. Stop! Co ja robię? Przecież nie chcę zniszczyć swojego dzieciństwa. Rozrywka też powinna znaleźć swoje miejsce w naszym życiu. Żaden dzień się nie powtórzy, także czasami trzeba wyluzować. Tłumaczę sobie to codziennie, by zmotywować swoją osobę do działania. Czy odpoczynek stał się czymś tak trudnym, że trzeba się go uczyć? Coraz mniej osób jest zrelaksowana. Codzienna napięta atmosfera wpływa niekorzystnie na organizm. W ostatnich latach relaks kojarzy się z leniuchowaniem. Pretekstem braku wypoczynynku jest brak czasu. Aczkolwiek odpoczywając można ćwiczyć, czytać i robić wiele innych rzeczy. Odpoczynek to nie tylko leżenie bezczynnie na kanapie, bądź nic nierobienie. Musisz znaleźć jakieś zajęcie, które Ciebie zrelaksuje i koniecznie musisz włączyć do codziennych planów. Niech odpoczynek stanie się jednym z najważniejszych punktów. Weź to do serca, a tymczasem ja idę pobujać w obłokach.
koszula - Rosegal  |  naszyjnik - Rosegal  |  męska bluza - Rosegal  |  sprzęt kuchenny - Rosegal

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Byliśmy pyłem gwiazd

Data narodzin to czas świętowany w każdym roku nie bez powodu. Start życia. Właśnie w tym momencie pyłki gwiazd zaczynają swój rozwój. Z każdym dniem stają się coraz większe,większe i większe. Zaczynają od postaci cząsteczek małych gwiazd, a w pewnym momencie osiągają status nawet największych platnet. W taki trochę paranormalny sposób chciałam przedstawić krótki cykl życia człowieka. Rodząc się, jesteśmy małymi pyłeczkami rodziców. Z biegiem czasu rozwijamy się, krocząc śladami rodziny. Gwiazdy kojarzą nam się z błyskiem, czymś drogocennym, trudnym do osiągnięcia. Tacy jesteśmy my. Nie ma ludzi bezwartościowych, nieznaczących, którym nic się nie udało. Nie widzę żadnych powodów, argumentów, które poparłyby Twoje przeciwne zdanie. Sam fakt, że z każdą sekundą jesteś bliższy postaci ogólnej ( w naszym przypadku gwiazdy), to jest już ogromnym sukcesem. Nie poddawaj się. Nigdy nie mów, że nie jesteś nic warty. Nie zaniżaj swojej wartości po drodze, tylko lśnij. Nie gaś swojego blasku. Dąż do mety i oślepiaj innych swoim promieniowaniem. Byłeś pyłem, teraz jesteś prawie gwiazdą. Poczuj swoje ogromne znaczenie. Rodząc się, nie jesteśmy nikim. Jesteśmy kimś ważnym, tylko naszym zadaniem jest pozbieranie wszystkich części w całość, by zebrać cały pakiet. Na Twojej drodze pojawiają się wartości, o których Ty decydujesz czy chcesz, by tworzyły Twoją osobę. Przykładowo - nauka. To tylko od Ciebie zależy, czy chcesz ją zdobyć. Ty wybierasz pyłki i lepisz z nich kuleczkę. Pamiętaj, że już na starcie masz ogromną wartość. Wykorzystaj to i doskonal się, by na końcu być gwiazdą drogocenną, wartościową i niespotykaną. Tak jak gwiazdy i planety w przyrodzie, tak i my mamy znaczenie na świecie. Lśnij swoim nieziemskim blaskiem! Celowo użyłam licznych powtórzeń wyrazu "gwiazda", żebyś przyswoił sobie, że to właśnie Ty.
koszula - Zaful  |  kurtka - Zaful  |  bransoletki - Zaful
LINK 1  |  LINK 2  |  LINK 3  |  LINK 4   |  LINK 5
LINK 6  |  LINK 7  |  LINK 8  |  LINK 9   |  LINK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę koszuli, kurtki, bransoletki + jednej rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Dusza artystyczna + zaful coupon

Wrodzone predyspozycje w dziedzinie intelektualnej, ruchowej lub artystycznej przejawiające się ponadprzeciętnym stopniem sprawności w danej dziedzinie lub zdolnością do szybkiego uczenia się jej. Taką definicje otrzymałam poprzez wpisanie w wyszukiwarkę słowa talent. Otaczam się ludźmi, którzy mają uzdolnienia w wielu dziedzinach. Wyróżnić można kilka odmian, a w zasadzie kategorii np. talent muzyczny, sportowy, pastyczny, aktorski. Pewnie nie raz zdołowałeś się swoją osobą. Przyglądając się innym ludziom, jak pięknie rysują, tańczą, myślałeś o tym, czemu Ty taki nie jesteś. Nie bójmy sie użyć słowa - zazdrościsz im. Spokojnie, nie tylko Ty. Mnie również to się zdarzyło. Można przecież coś z tym zrobić. Obijając się i patrząc z podziwem na innych, nic nie zdziałasz. Uważam, że każdy człowiek jest utalentowany. Nie wszyscy odkrywają swoją kategorię od razu. Potrzeba czasu. Być może jesień to odpowiedni czas na uwolnienie ukrytego talentu. Uwolnij go z siebie. Próbuj różnych rzeczy. Nic nie stracisz na tym. Jeśli już go uwolniłeś - wiedz, że jestem bardzo dumna. Znam również kilka osób, które są naprawde bardzo utalentowane, aczkolwiek boją się ujawnić w czym są dobre. Powodów nie znam, ale mogę tylko się domyślać. Być może chodzi tu o reakcję rówieśników. Mimo wszystko należy tym się chwalić. Bardzo fajnie, że powstaje coraz więcej nowych programów typu Mam talent. Dzięki nim inni mogą wiedzieć i usłyszeć o Tobie. Ze swojego talentu trzeba być dumnym, a nie się wstydzić. Takie zdolności to atut indywidualny każdego człwieka. Sprawia, że nikt nie jest bezwartościowy. Odkryj go w sobie i pokaż całemu światu. Pamiętaj, że nie ma ludzi bez jakiegokolwiek talentu. Każdy jakiś posiada, nawet najdziwniejszy. Na pewno istnieje taka rzecz, w której jesteś lepszy od równieśników, łatwo zdobywasz wiedzę na ten temat. Chwal się tym!
koszula - Zaful  |  plecak - Zaful

Konkurs #1
Powoli, a w zasadzie w szybkim tempie zbliżamy się do Mikołajek. Za nimi są święta, sylwester.. Rzecz jasna, iż firmy robią w tym okresie różne promocje, niespodzianki. Dzisiaj chciałabym zachęcić Was do wzięcia udziału właśnie w takim rozdaniu organizowanym przez Zaful. Nagrodą jest $100 do wykorzystania w sklepie ( przesyłka jest darmowa). Uwaga: wygrywa10 osób! Co zrobić, by wygrać? Nic trudnego. Zasady są naprawde banalne:

Zasady rozdania:
1) Wejdz w link: klik (zjedź w dół strony, aż znajdziesz ubrania w promocji).
2) W komentarzu pod postem zostaw link do ubrania, które Tobie się spodobało z linku.
3) W komentarzu zostaw również swój e-mail.

Rozdanie trwa do 30 listopada. Strona zaful.com wybiera zwycięzców i ogłosi wyniki między 1-3 grudnia. Zachęcam do wzięcia udziału
KONKURS! #2
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę koszuli i plecaka oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka