Żółta mini sukienka, ale bez śmiechu

Jedni wolą żółte mini sukienki, inni żółte koronkowe sukienki, a inni spodnie. Jedni kawę, inni herbatę.  Jazda konna, a piłka nożna. Jedni telefony, komputery, a jeszcze inni - nic. Każdy jest inny. Przez to zróżnicowanie nie wszyscy lubimy to samo i nie to samo nas interesuje. Niestety żyją na tym świecie ludzie, którzy tego nie pojmują. Filatelistyka, patrzenie w chmury, zbieranie paragonów, kolekcjonowanie anten satelitarnych, zbieranie kości, pogoń za tornadem, czy nawet tworzenie dziwactw w formalinie. Być może to wszystko brzmi dziwnie, aczkolwiek takie mogą być hobby. Często bywa tak, że ludzie znajdują sobie zainteresowania, o których inni nawet by nie pomyśleli. Czy to od razu musi być powód do śmiechu? Uważam, że nie, aczkolwiek wiem, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Hobby to w pewnym sensie powód naszego istnienia, nasz sens. Sądzę, że im bardziej jest ono niespotykane, tym bardziej powinniśmy się tym chwalić.  Nie ma powodu do wstydu. Ludzie, którzy naśmiewają się z tego typu rzeczy, najprawdopodobniej nie posiadają własnego zainteresowania. To nie ośmiesza nas, ale ich samych. To oni dają świadectwo o sobie. Hobby jak hobby, każde jest wspaniałe. Najpiękniejsze w tym jest to, że właśnie zainteresowania czynią nas innymi od siebie w tym całym świecie klonowania. Nie wstydźmy się tego, co robimy. Nie wyśmiewajmy tego, co robią inni. Zgadzasz się ze mną?
Piżama - Gamiss  |  dres damski - Gamiss  |  spodenki - Gamiss

KLIK  |  KLIK  |  KLIK  |  KLIK

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee

Udostępnij ten post

16 komentarzy :

 1. fajny ten czarny dresik <3
  po klikane
  5.99
  5.99
  5.99
  5.99
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zdjęcia <3
  ________________________________________
  luuvmy.blogspot.com POKLIKASZ W WISHLISTĘ? <3
  MÓJ INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia.
  Zgadzam się każdy jest inny, na świecie nie ma dwóch takich samych osób. Nawet bliźniacy się różnią. Każdy człowiek jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. your post very good and very nice .This my own site http://www.pixxelznet.com/ I am provide these types services #SEO #PPC #SMO Web Design and Web Development you want any services contact us.

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta racja! O gustach po prostu się nie dyskutuje. :)
  Świetne zdjęcia. :)

  http://amethhyst.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z tobą w 100%, każdemu podoba się co innego i nie możemy od razu tego jak to wygląda, uczymy się także na błędach, więc fajnie, że testujemy dużo rzeczy :D
  http://xartday.blogspot.com/2017/06/jutro.html

  OdpowiedzUsuń
 7. nieszablonowe stylizacje, świetne granatowe spodnie :)
  http://anothergirlinthesea.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny ten Twój zestaw

  -------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. pięknie to wszytsko ze sobą współpgra

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne stylizacje!
  Zgadzam się z tobą w 100%, każdy jest inny i nic tego nie zmieni! Ludzie mogą się na kimś wzorować, ale nie staną się kopiami bo zawsze coś im nie będzie pasować..
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. ładne zdjęcia, natomiast ubrania mnie nie zachwycają

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ładne zdjęcia, poklikane! :)

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to daje mi motywację do dalszej pracy ♥

R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka