Dzień mężczyzn z CHOCOLISSIMO

Kłótnia na temat tego, bez kogo świat by nie istniał, jest nie do rozwiązania teraz i później. Prawda jest taka, że kobieta jest tak samo ważna, jak mężczyzna. Zauważyłam, że mimo tej równości, więcej mówi się o kobietach (nie ubolewam nad tym). Aczkolwiek czas poplotkować o mężczyznach. Arogancja, brak odpowiedzialności, brak wszelkich granic, zaborczość, zbyt wielkie szaleństwo. Podczas choroby gorzej z nimi niż z dziećmi. To tylko niewiele wad mężczyzn, które rzucają się w oczy. Mimo to skupmy się na drzemiących w nich cechach: odpowiedzialność, stanowczość, oparcie, uczciwość, zaradność, inteligencja, schludność, pomocna dłoń, troskliwość. Kilkaset lat temu, to tylko i wyłącznie dzięki nim rodziny miały co jeść. Zasługujemy im wiele. Kto inny znosiłby humorki kobiet? Cieszmy się, że ich mamy.  Dziesiąty marca - dzień Mężczyzn. To święto jest idealną okazję, aby okazać im naszą wdzięczność za to, że są. Najlepszym upominkiem zawsze są słodkości. Firma Chocolissimo przygotowała na tę okazję wyjątkowy asortyment. Mam nadzieję, że ją kojarzycie. Przedstawiałam mikołajkowy zestaw kilka miesięcy temu z ich sklepu. Ich ręcznie robione czekoladki są przepyszne i wyjątkowe. Dzisiaj przedstawię swoje dwie propozycje na ten dzień.
Pierwszymi słodkościami, które otrzymałam, są narzędzia z czekolady. Skrzynka z narzędziami to idealny prezent dla inżynierów, majsterkowiczów oraz wszystkich złotych rączek. Może się także przydać na parapetówkę lub generalny remont. Słodki zestaw majsterkowicza zapakowany został w czarną skrzynkę na narzędzia. Czekoladowe narzędzia to starannie wykonane: klucz francuski, młotek ciesielski, klucz płaski, śrubokręt oraz kombinerki. Figurki powstały z mlecznej i deserowej czekolady. Prezentują się genialnie. Drugą rzeczą jest opakowanie z czekoladkami. Super Man to idealny sposób na to, by przekazać mężczyźnie, że jest wyjątkowy. Zestaw sześciu wyśmienitych, ręcznie robionych czekoladek dla prawdziwego Super Mężczyzny. To naprawdę wspaniały pomysł, aby powiedzieć mu, że jest niezwykły! Na stronie znajdują się również samochody, telefony, zestaw kosmetyczny - I to wszystko z czekolady! Polecam zajrzeć. Jestem przekonana, że każdy mężczyzna ucieszy się z takiego upominku. Bynajmniej ja byłabym w niebie. Wszystko jest tak perfekcyjnie zrobione, że sama z wielką chęcią bym zjadła.

Zapraszam na chocolissimo.pl

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Matematycznym wzrokiem

Jak na klasę matematyczną przystało, podam Wam teraz kilka danych. Do wakacji pozostało 117 dni (bez weekendów i świąt tylko 74 dni), 9 godzin, 34 minuty, 30 sekund, czyli około 17 tygodni. Wytrwaliśmy już 54%, a przed nami jeszcze 46% nauki w obecnym roku szkolnym. Wiem, że dopiero ferie się kończą, ale ja już czuję, że przydałaby się przerwa dwumiesięczna niż dwutygodniowa. Pojutrze już ruszam do szkoły. Czuję, że strasznie się rozleniwiłam. Dawno nie pisałam do Was innego wpisu niż związanego z przemyśleniami. Postanowiłam, że ostatnie dni odpoczynku to dobry moment na taki post. Załączone zdjęcia powstały w Ostrołęce podczas spotkania z moimi internetowymi przyjaciółkami: Sarą i Patrycją. Spotkanie odbyło się pod koniec grudnia. Niestety jak do tej pory nie miałam okazji, by nimi się podzielić. Stąd tez widzicie mnie jeszcze w długich włoskach. Swoją drogą jestem ciekawa Waszej opinii. Lepiej jest mi w długich, czy krótszych (poprzedni wpis)? Mam nadzieję, że tak jak ja, Wy również podczas swoich ferii odpoczęliście. Teraz trzeba wrócić do codzienności. Jak już nabierzemy wiatru w żagle, popłyniemy prosto do ciepłego, przyjemnego czerwca. W zasadzie trzeba przetrwać tylko marzec, gdyż w kwietniu są święta i kolejne wolne. Będzie dobrze! Miłego, radosnego dnia. 
kapcie rekinki - Dresslily

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższej rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Trudne sprawy

Istnieją takie sprawy, które wymagają spokoju, zapomnienia, puszczenia w niepamięć. Istnieją takie sprawy, które rozwiązuje się bez problemu, są przyjazne. Istnieją również takie sprawy, trudne sprawy, które są kłopotliwe i wymagają większego zaangażowania, aczkolwiek nie należy ich odkładać na ostatnią chwilę. Ludzie zazwyczaj niestety to robią. Uciekają, poddają się. Nie pozwól, aby Twoim życiem sterowały problemy, nie ulegaj im. Wiele razy powtarzam, że człowiek jak chce, to może wszystko. Nie uciekaj, wręcz przeciwnie - goń je. Ty masz moc. Ty jesteś silny. Każda sprawa odłożona na później leci na stertę. Stertę, na której z czasem problemów zbiera się więcej. Wtedy sytuacja nie wygląda najlepiej. Wiesz, kiedy człowiek ma największa moc? Wtedy, kiedy rozmawia z innymi ludźmi. Zdaję sobie sprawę z tego, iż ciężko jest się otworzyć przed drugim człowiekiem. Mimo to konwersacje są potrzebne, a rozmowy na trudne tematy nie są takie trudne, a nawet lepsze niż zwykła rozmowa. Człowiek jak zacznie, tak popłynie do samego końca i co najważniejsze - ulży mu, znajdzie rozwiązanie. Co dwie głowy, to nie jedna. Nie bójmy się rozmawiać na trudne tematy. Wzmocnijmy swoją moc. Po co przechowywać to w sobie? 
bluza - Shein  |  kopertówka - Rosewholesale

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Od dziś - już nic nie muszę!

Świat pędzi, czas mija. Każda sekunda staje się przeszłością, a Ty jesteś w tym miejscu, którym jesteś. Masz pracę bądź jeszcze kształcisz się na wybranym kierunku, otaczasz się znajomymi, bądź uciekłeś z rodzinnego miasta. Nie wiem, czy Ci jest dobrze, czy też nie. To wiesz tylko Ty, a w zasadzie Twoje serduszko, które mówi szeptem do Ciebie. Czasami człowiek nabiera motywacji, ogromnego rozpędu i pędzi przez życie z planem w głowie. Stara się zrealizować swój własny plan pochodzący nawet z dzieciństwa. Aczkolwiek z każdym dniem człowiek się zmienia. Wiele dzieci (w tym ja) w dzieciństwie uwielbiało kolor różowy, a dzisiaj mówi do niego słowo składające się z trzech liter: nie. Tak samo człowiek zmienia swoje zainteresowania, charakter. Nie zapominajmy o tym. Warto czasami zrobić sobie chwilę przerwy i zbadać teren, na którym jesteś, czy aby na pewno nic się nie zmieniło. Czy motywacje w tym wszystkim zawsze są właściwe i jesteśmy w pełni szczęśliwi robiąc to, co robimy teraz? Czy wśród wyzwań i obowiązków mamy czas, aby zadbać o siebie i swoje dobre samopoczucie? Czy w tym wszystkim nie gubimy siebie? Nie sztuką jest dążyć do celu, o którym już nie marzymy. Życie bywa okrutne. Tuż przed samą metą człowiek potrafi zmienić zdanie i zawrócić. Wraz z kierunkiem wiatru, człowiek zmienia zdanie. Zatem jeszcze raz podkreślam, że warto usiąść i się zastanowić nad swoim życiem. Czy praca, którą wykonuję na co dzień, to rzeczywiście mój wybór? Czy miejsce, w którym mieszkam, jest tym, w którym chcę przebywać i czy ludzie, którymi się dziś otaczam, to ludzie, z którymi tak naprawdę chcę żyć? W każdej chwili możesz się "nawrócić". Nie raz zaobserwowałam uczniów uczących się na profilu wybranym przez rodziców, który im nie odpowiada. Dobrze, że postanowili na zmianę i robią teraz to, cą chcą. Niestety są ludzie, którzy nie odważyli się i obecnie męczą się w pracy, której nie lubią. Którą drogę wybierasz? Może są pewne rzeczy, których tak naprawdę nie musisz robić od dzisiaj, albo takie, które po prostu możesz zmienić na ,,bardziej Twoje". Przemyśl wszystko i rób to, co lubisz. Ja zrobiłam tak i dzięki temu możecie oglądać sesję z Warszawy. Po co mam spędzić całe ferie w jednym miejscu?
bluzka - Tosave  |  kosmetyczka - Tosave  |  brelok - Tosave

Ostatnio dostałam paczkę ze sklepu Tosave. Znalazły się w niej trzy rzeczy. Wybrałam bluzkę siwą z czarnymi paseczkami na rękawach. Jest ona wykonana z bardzo dobrego materiały i jak zdążyłam zauważyć - nie gniecie się. Drugą rzeczą jest pomponik, brelok. Ostatnio takie rzeczy stały się rozchwytywane i dodatkowo urzekł mnie taki dodatek. Genialnie prezentuje się przy torebce i sprawia, że staje się ona wyjątkowa i ciekawa. Ostatnią rzeczą, najbardziej przydatną ze względu na moje podróże jest kosmetyczka. Zazwyczaj musiałam brać kosmetyczkę i chować do torby inne rzeczy, które mi się nie zmieściły. Nareszcie wszystko mogę pochować w jedną kosmetyczkę. Jak sami widzicie, ma ona wiele kieszonek. Uwielbiam ją, jak również resztę rzeczy. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam. Firma ma świetny asortyment.

Kody rabatowe do Avon od Rabble - polecam :)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka