Szczęście a teraźniejszość

Każdy w życiu chce być szczęśliwy. Wszyscy pragniemy, by było wszystko jak najbardziej zbliżone do idealności. Świat z marzeń. Zazwyczaj nie oglądam telewizji, filmów, bajek, ponieważ nie mam czasu. Ostatnio jak już do tego doszło, to przypadkowo natchnęłam się na "SpongeBob'a". Odcinek polegał na tym, że Skalmar wyprowadził się do idealnego miasta, gdyż nie mógł wytrzymać ze swoimi denerwującymi sąsiadami. Na początku było wszystko jak z marzeń. Aczkolwiek po pewnym czasie, rutyna zaczęła być nie do zniesienia. Wtedy docenił, że jego wkurzający sąsiedzi to tak naprawdę jego przyjaciele i strasznie z nimi się związał. Nie jestem najlepsza w opowiadaniu żadnych bajek, ale najważniejszy jest sens. Ludzie chcą dążyć do idealnego życia, lecz na każdym zakręcie może spotkać nas rozczarowanie, coś zaskakującego. Podczas złudnych myśli, że osiągnęliśmy to, co tak bardzo pragnęliśmy, możemy się zawieść. Idealne życie może się znudzić. Dopiero wtedy odkryjemy, że wcześniejsze życie było tym, czego naprawdę potrzebujemy. Często nie dostrzegamy tego, co mamy, tego całego szczęścia otaczającego nas. Nasze klapki na oczach przysłaniają nam wartościowe elementy. Chcemy dążyć do idealności, nie wiedząc, że już to mamy, że nasze obecne życie jest jak z personalizowanej bajki. Zamiast narzekać na codzienność, zastanów się, czy takiej nie potrzebujesz. Być może to Twój własny raj, w którym mimo niepowodzeń, smutku, złości i płaczu czujesz się najlepiej.
buty - Sammydress  |  plecak - Sammydress  |  kubek - Sammydress

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Telefon w nowej odsłonie - trendmania

"Trendmania to wizja. To patrzenie na rzeczywistość w pomysłowych i kolorowych barwach. To miejsce dla nowoczesnych i modnych produktów - wymyślonych i dobranych przez zespół poszukiwaczy innowacji i stylu."  Z takiego krótkiego wstępu nie trudno dostrzec, że dzisiaj wspomnę parę słów na temat firmy trendmania.pl .  Kilka razy pisałam o tym, iż telefonom i innym sprzętom również należy się ochrona. Mimo że są to rzeczy materialne, wypadałoby o nie dbać. Każdego dnia powstają nowe idee dotyczące case'ów i innych dodatków. Skoro nasze telefony mamy ze sobą cały czas, fajnie byłoby mieć na niego ładne "ubranko". Powyższa firma posiada nowoczesne produkty, dostosowane do naszych potrzeb. Na stronie znajdują się obudowy z nadrukiem, z ruchomym płynem,Transparentne, 3D, 3D z nadrukiem, z własną grafiką, otwierane, skórzane z nadrukiem i miękkie z nadrukiem. Oprócz tego, w ich sklepie możemy nabyć power banki, akcesoria tj. słuchawki i obiektywy. Wszystkie te przedmioty są w komfortowych cenach. Ja zamówiłam etui z nadrukiem Kylie Jenner . "Obudowa jest wyjątkowo smukła, lekka, ale bardzo stabilna i ergonomiczna, zabezpieczy Twój telefon przed uderzeniem, wilgocią, kurzem i zabrudzeniem.Wierzchnia część nakładki wykonana jest z odpornego na ścieranie aluminium, które łączy się z korpusem z  tworzywa sztucznego. Całość tworzy obudowę, która idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego smartfona." - z takim opisem spotykałam się przy właśnie tej obudowie. Muszę przyznać, że wszystko się zgada. Etui jest śliczne, solidnie wykonane. Posiada wszystkie niezbędne wycięcia (kamera, wejście audio, przyciski funkcyjne, ładowanie). Oprócz tego, że perfekcyjnie chroni, to dodatkowo sprawia ogromne wrażenie. Jestem zachwycona jakością. Jeśli chodzi oo sprawy przesyłki - zabezpieczoną paczkę dostałam w przeciągu kilku dni. Polecam. Zajrzyj, naprawdę warto.
Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

ASHLEY-S BROWN - recenzja Klenspop

Coraz więcej ludzi ma problemy ze wzrokiem. Każdy dobrze wie, czym to jest spowodowane. Nadmierne użytkowanie telefonów, komputerów, telewizorów nie wpływa korzystnie na nasze oczy. Powstają wady wzroku, przez które należy nosić szkła korygujące. Przez kilka lat nosiłam okulary. Teraz żałuję, że od razu nie postawiłam na soczewki. Są zdecydowanie wygodniejsze: nie parują, nie spadają, nie brudzą się i są komfortowe. Zazwyczaj noszę zwykłe, bezbarwne. Dzisiaj mam przyjemność zrecenzować nowy nabytek z firmy Klenspop. Są to soczewki ashley-s brown, które jak widzicie, są trzy kolorowe: brązowy, żółty i pomarańczowy. Zawsze chciałam mieć wyjątkowy kolor oczu, tym razem jest to możliwe. Paczuszka dotarła w ciągu tygodnia, zatem bardzo szybko. Cała paczka była starannie zapakowana, nic nie zostało uszkodzone. Całe opakowanie soczewek jest niesamowite, przedstawia kolorową postać kobiety. Zdecydowanie opakowanie wyróżnia całą firmę i rzuca się w oczy. Zawartość pudełka to soczewki ( każda w oddzielnej buteleczce), pudełeczko na nie oraz plastikowe szczypce, dzięki którym można wyjąć soczewki z opakowania. Okres ważności wynosi aż 6 miesięcy. Jeśli chodzi o średnicę, to wynosi 14,5mm, a średnica grafiki to 14mm, zawartość wody wynosi 38%. Po założeniu soczewek efekt jest niesamowity.  Soczewki są tak lekkie, że nawet nie czuję, że je mam. Każdy może takie mieć, ponieważ są również "zerówki". Obecnie jest promocja, dzięki której cena ich wynosi tylko $4.50 . Co myślicie o kolorowych soczewkach? Posiadacie, a może zastanawiacie się nad kupnem?
KLIK 1 | KLIK 2 | KLIK 3 | KLIK 4 | KLIK 5

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych 3 rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Nic tak po­zytyw­nie nie po­budza..

Monotonia zimowego, chłodnego krajobrazu, na który składają się niezliczone pokłady bieli, potrafi wprowadzić człowieka w nastrój depresyjny, smutek, przygnębienie, co jest dodatkowo potęgowane strugami zimnego powietrza chłostającymi niemiłosiernie twarze przypadkowych przechodniów. A teraz? Świat budzi się po zimowej drzemce. Wszystko zmienia się bardzo szybko.  Żadnego śladu po śniegu. Codziennie widać, jak na drzewach pojawiają się nowe liście, a w parkach zielenieje trawa i zjawiają się kolorowe, pachnące kwiaty. Ptaki wracają do nas z ciepłych krajów i co rano budzą wszystkich swoim delikatnym śpiewem, a zwierzęta wychodzą ze swoich zimowych norek. Świat staje się piękny i kolorowy, przypomina zaczarowaną krainę. Promienie próbują uciec chmurkom, jest coraz cieplej. Mimo, że obecnie pada deszcz, temperatura i tak jest do wytrzymania. Z dnia na dzień jest inaczej, niesamowicie. Pogoda ogromnie wpływa na samopoczucie człowieka. Ludziom chce się wszystko, mają dużo energii i są zadowoleni. Tak, to wiosna! Wykorzystajmy tę porę roku i ten drzemiący w nas zapał. Ruszmy się z miejsca. Ruszmy w drogę razem z całym światem. "I jak na wiosnę deszcz ciepły a obfity topi śniegi, tak potężna nadzieja stopiła zwątpienie. Pączkują nowe przyjaźnie. Ukorzeniają się stare."
bluzka - Trendsgal  |  dresy - Trendsgal  | torebka #1 - Trendsgal  |  torebki #2 - Trendsgal  |  pojemnik na akcesoria - Trendsgal  |  naklejka na wc - Trendsgal

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka