Kilka gadżetów od EnjoyOurs

Jakiś  czas temu wspominałam Wam o firmie EnjoyOurs . Dzisiaj również mam przyjemność pisać na jej temat. Zamówiłam kolejną paczkę. Długość dostarczania paczka wynosiła niecałe trzy tygodnie. Pod względem zabezpieczeń nie mam żadnych wątpliwości, także nie zostałam rozczarowana. Nie zawiodłam się również na zawartości. Zamówiłam trzy rzeczy. Na początku wybrałam słuchawki do telefonu. Zaciekawiło mnie ich opakowanie. Kabelek jest długi, a oprócz tego w pudełeczku jest "spinacz" oraz zapasowe gąbeczki. Pod względem głośności to jestem w szoku, ponieważ dźwięk jest jak ze studia. Możecie je zdobyć za $5.29 . Następnym przedmiotem jest uchwyt do telefonu. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że weszły w życie etui z uchwytami, bądź oddzielne. Są one bardzo przydatne. Dzięki niemu zmniejszamy ryzyko upadku. Wybrałam uchwyt w postaci naklejki i dokleiłam do swojego obecnego etui. Wygląda fajnie i co najlepsze - jest trwałe. Cena takiego cudeńka wynosi $1.29. Ostatnia rzecz, która znalazła się w koszyku to okulary przeciwsłoneczne. Prezentują się bardzo ładnie i świetnie chronią przed promieniami słonecznymi. Na stronie znajdują się pod ceną $2.99 . Ze wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolona. Jeśli Wam również podobają się rzeczy, to mam dla Was niespodziankę. Jest to kod zniżkowy na 10% : SST10 . Polecam i zapraszam do zakupów. Tanio, fajnie, przyjemnie. 
KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Wys­pa nadziei w morzu nieja­kości

Woda, woda i trochę piasku. Szum drzew, słońce. Dookoła tajemniczość.  Czy człowiek znajdujący się na bezludnej wyspie jest w gorszej sytuacji niż my? Pozbawiony najważniejszej potrzeby - kontaktu z innym człowiekiem. Pogrążony w smutku, załamany, przestraszony.. Czas by się zatrzymał dla niego, a każda sekunda zamieniała w wieczność, a wszelkie dotychczasowe problemy odeszły. Być może byłby to nie przypadek, a celowy znak od Boga? Brak pomocy, globalizacji, tylko ona sam, jeden. Sam ze sobą. Ten czas nie musi być zmarnowany. To dobry moment, aby przemyśleć swoje życie. Po jakimś czasie nauczy się korzystać z dóbr naturalnych. Niby wszystko stracone, aczkolwiek więcej do zyskania. Zyska świadomość, doceni to, co miał do tej pory. Ludzie często zapominają o swoim szczęściu i zakładają klapki na oczy. Wpajają sobie zgubne myślenie, iż bez technologi nie przeżyją. Ciągle chcą więcej i więcej, a ich szczęście jest już właśnie z nimi. Istnieje ryzyko - nigdy się nie powróci. Mim wszystko to cudowna lekcja, prawdziwe przygotowanie do życia. Kiedyś ludzie tak żyli, a teraz nie można. To smutne jak z roku na rok psujemy się. Czasami taka podróż na bezludną wyspę nikomu by nie zaszkodziła. Niektórym nawet potrzeba. Przeżyłbyś tak?
bluzka - Shein

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższej rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:
Zobacz więcej >

ellen panda - recenzja Klenspop

Z pewnością bardzo dobrze kojarzycie firmę Klenspop, gdyż ich produkty zagościły na moim blogu nie raz. Bardzo spodobało mi się to wyróżnienie uzyskane dzięki innemu zabarwieniu soczewek. W ten sposób łatwo wyrwać się od codzienności, a co najlepsze - uciec z szeregu podobnych klonów. Tym razem mam do pokazania aż dwie pary korygujących silikonów. Ze względu na to, że mam sporo opakowań i gadżetów z poprzednich przesyłek, otrzymałam je tym razem w zwykłych buteleczkach. Pierwszą parą są ELLEN PANDA PM 14 VIOLET . Odkąd pamiętam i jeżeli pamięć mnie nie myli, to zawsze chciałam mieć zielone i fioletowe oczy. Pora spełniać marzenia, prawda? Zaczęłam od tej drugiej barwy. Czas ważności użytkowania sięga aż 6 miesięcy. Średnica tych perełek wynosi 14mm, a grafiki 13,7mm, natomiast zawartość procentowa wody: 38%. Efekt po nałożeniu jest najlepszy z dotychczasowych, które mam w posiadaniu. Uwielbiam je! Kolejna para to ELLEN PANDA PM 11 GRAY. Parametry nie ulegają zmianie. Uważam, że efekt mógł być lepszy, ponieważ mieszają się z moim naturalnym kolorem i powstaje granatowy, zamiast czerni. Mimo wszystko jestem zadowolona. Soczewki tej firmy są bardzo wygodne, komfortowe. Czasami zapominam, że mam je na sobie. Firmę Klenspop polecam z całego serduszka. Co sądzicie o nowościach? Dodatkowo chciałabym Was poinformować, że wczoraj otrzymałam z powrotem swój aparat. Zdjęcia od razu lepsze!
KLIK 5  |  KLIK 6  |  KLIK 7  |  KLIK 8

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych minimum 3 rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Promienie słońca

Trzydzieści kresek na termometrach, śpiew ptaków, weekend'y, uśmiechy ludzi. Tak powinno być zawsze. W powietrzu czuć, że zbliża się czerwiec. Nie wiem jak Wy, ale ja cała promienieje energią (poza momentami, gdy trzeba się uczyć). Moje letnie zamówienia powolutku trafiają pod mój adres, więc jestem zadowolona. Tak oto dzisiaj przedstawiam Wam dwie zdobycze z firmy Newchic. Pierwszy raz mam do czynienia z ową firmą i muszę przyznać, że jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczona. Mimo że paczka szła około miesiąca, to było warto czekać. W środku czekała na mnie sukienka i strój kąpielowy. Tegoroczne lato kojarzy mi się z długimi sukniami, kapeluszami, bluzkami luźnymi bez ramion. Postanowiłam, że zaopatrzę się w ubrania tego typu. Bałam się, że takie suknie nie są napisane dla mnie, aczkolwiek wydaje mi się, że nie jest tak tragicznie. Materiał jest przyjemny w dotyku, bardzo fajnie się ją nosi. Rozporek na boku dodaje uroku. Natomiast strój kąpielowy przeznaczony jest dla mojej mamy. Mnie osobiście bardzo się podoba, gdyż lubię stroje ze spodenkami. Wiązanie na plecach dodaje uroku i sprawia, że ten kostium nie jest zwyczajny. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Polecam. Oby reszta rzeczy (już nie z tego sklepu) również mnie zachwyciła. A Wy czujecie promienie na swojej skórze? Zdjęcia wykonane zostały telefonem, gdyż nie otrzymałam jeszcze aparatu z serwisu.
sukienka - Newchic  |  strój kąpielowy - Newchic

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Praktyka oporu

Lęk, odwaga, strach, tchórz, niepewność. W dzisiejszych czasach głównie w gronie nastolatków, presja grupy ma silny wpływ na zachowanie i na to, jakie podejmiemy decyzje. To czy się oprzemy, czy nie, ma ogromne znaczenie. Aby sobie poradzić w życiu, trzeba mieć dużo odwagi. Może wydawać się to dziwne, aczkolwiek poprzez odwagę, nie boimy się mówić to, co czujemy, mamy silną wolę.  Wyrażamy siebie. Pokonajmy lęk. Nikt nie kontroluje naszego życia. Nie bójmy się zapytać, najwyżej ktoś odmówi. Nie powstrzymujmy się przed powiedzeniem "nie"– najwyżej ktoś odsunie się od nas! Podejmuj decyzję, nie obawiaj się jej. Pokonując strach - wygrasz siebie, swoją wolność, czyli to, co najważniejsze w życiu. Człowiek z ograniczoną wolnością jest jak ptak w za ciasnej klatce. Co to wtedy za życie?  Niezadowalające, nieprzyjemne,  sensu nie ma. To, co cenne – ma swoją cenę, ale warte jest trudu. Na drodze stoi lęk i to właśnie jego musimy pokonać. Czym on właściwie jest, że może zawładnąć i rządzić naszym życiem? Przecież to tylko uczucie w naszym wnętrzu,nieprzyjemny stan emocjonalny związany z przewidywaniem . To my mamy nad nim kontrole, musimy tylko tę sztukę opanować. Akceptujmy braki, pracujmy nad sobą. Pytajmy, wymagajmy, troszczmy się i szanujmy. Życie jest jedno, a strach odcina od radości. Powiedz nie i pójdź swoją drogą. Twoje życie nie musi polegać na wiecznej zgodności. Opieraj się innym i walcz o swoje. A to wszystko dzięki pokonaniu lęku. Także do boju! Lęk schowaj, wyciągnij pogniecioną odwagę z kieszeni.  Powodzenia! Na marginesie: zdjęcia zostały wykonane podczas zeszłorocznych wakacji. Wyjęłam je z szuflady, wyczyściłam kurz i przedstawiam je tutaj, gdyż chwilowo nie mam aparatu. Mam nadzieję, że to jednorazowe.
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka