Najlepsze wakacje to bezpieczne wakacje

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas - wakacje. Biorąc pod uwagę to, iż piszę do Was porady, wskazówki dotyczące korzystania z życia, nie mogę zapomnieć o najważniejszej wartości, a mianowicie zdrowiu . Bez pełnej sprawności organizmu trudno cieszyć się życiem.  Wakacje to właśnie taki okres, gdy najmniej o nim myślimy, a staramy skupić się na atrakcyjnym spędzaniu czasu. To okres zabaw i nowych przeżyć. Mimo wszystko warto pomyśleć o sobie i o tym, co może być dla nas niebezpieczne.  Rozsądek to podstawa. Zachowajmy ostrożność i róbmy wszystko "z głową".  Powstrzymujmy się od "szpanowania" poprzez robienie ekstremalnych rzeczy. To jest właśnie główne źródło katastrof wakacyjnych. Bardzo ciesze się, że w większości szkół przed zakończeniem roku mówi się na ten temat. Niby to wszystko jest jasne i znajome każdemu, aczkolwiek nasze zachowanie bywa sprzeczne z tym. Nikt chyba nie chciałby spędzić reszty wakacji bodajże z gipsem na nodze albo bez nogi. Każdy z nas musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia. Najlepsze wakacje to bezpieczne wakacje! Pamiętajcie zawsze o tym skarby!
spodenki - Shein  |  zegarek - Zaful
KLIK  |  KLIK  |  KLIK  |  KLIK  |  KLIK

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Jak rozpoznać, czy Twój chłopak jest...?

W końcu nadszedł czas, a dokładnie dużo wolnych chwil. Nareszcie mogę w spokoju usiąść na ławce na świeżym powietrzu i czytać. Mam taki zwyczaj, że co roku na wakacje wypożyczam sobie jakąś ciekawą lekturę i czytam podczas opalania się, w drodze, bądź w domku. Tak jest również i w tym sezonie. Otrzymałam także propozycję recenzji książki "Jak rozpoznać, czy twój chłopak jest antychrystem, a jeśli jest, to czy powinnaś z nim zerwać?". Zgodziłam się, gdyż zainteresowało mnie to, iż jest to inny rodzaj dzieła. Dodatkowo jestem ciekawa, kim tak naprawdę jest mój chłopak. Książeczka w czerwonej okładce jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu mogę zabrać ją wszędzie. Oto jak autor opisuje swoją pracę: „Jak rozpoznać, czy twój chłopak jest antychrystem…” to poradnik dla kobiet, w którym opisane są różne typy mężczyzn. Krótki opis charakterystycznych cech pozwala na zidentyfikowanie, do której grupy zalicza się chłopak. Wśród nich można znaleźć takie postacie jak kosmita, poligamista czy zazdrośnik. Opisom charakterów towarzyszą porady, czy można stworzyć z danym człowiekiem trwały związek, czy też lepiej zerwać – a jeśli tak, to dlaczego. Autorka opisuje typy w sposób prześmiewczy, lekkim językiem, nawiązując do postaci z popkultury i polityki. Oczywiste jest, że ta książka nie będzie powodem do zakończenia związku. Wszystko z dystansem. Aczkolwiek polubiłam ją. Są w niej zawarte ciekawe informacje. Idealna na zabicie nudy. Polecam bardzo osobom w związku. Dziękuję bardzo Wydawnictwu Kaktus za możliwość przeczytania tych świetnych słów. Co prawda zostało mi jeszcze parę stron, ale sądzę, że jeszcze dzisiaj ją skończę.
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Plaża, zielone bikini top, morze, słońce

Chciałam napisać do Was dzisiaj o kolejnym moim analizowaniu świata, przemyśleniach. Aczkolwiek w głowie mam tylko plażę, zielone bikini top / boho bikini, morze, piasek, ciepłe wieczory. Naprawdę trudno się skupić, zwłaszcza że teoretycznie powinnam być w szkole, a jestem we własnym pokoju. Spokojnie, nie wagaruję. Tak się trafiło, że mam dwa okienka a pomiędzy długą dwudziestominutową przerwę. Postanowiłam, że przyjdę do domu i wykorzystam ten czas na coś pożytecznego - post. W końcu do domku mam tylko 15 minut drogi. Oceny powystawiane, zero nauki, a już za kilka dni zakończenie roku. Cudownie. Wakacje kocha chyba każdy. Szkoda byłoby zmarnować te dwa miesiące pięknej wolności, dlatego mam nadzieję, że macie jakieś pomysły na zagospodarowanie lata. Ja osobiście podróże zaczynam już w przyszły poniedziałek od odwiedzenia  Gdyni, rejsu do Szwecji, potem na wyspę i na końcu na tygodniowy odpoczynek na Darłowskiej plaży. To wszystko zostanie zrealizowane do 2 lipca. Na tym się nie kończy, gdyż całe wakacje są praktycznie zaplanowane. A przy wszystkim towarzyszyć będzie mi mój chłopak. Lepiej być nie może. Mam nadzieję, że Wy również spędzicie te wakacje w najlepszych nastrojach i w najlepszym towarzystwie. W komentarzach piszcie swoje plany, jestem bardzo ciekawa. A ja teraz lecę z powrotem do szkoły na 2 godzinki. Miłego dnia! 
sukienka 1 - Rosegal  |  sukienka 2 - Rosegal  |  koszulka - Rosegal  |  spodenki - Rosegal 
KLIK  |  KLIK  |  KLIK  |  KLIK 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

 white floral dress 
Konkurs urodzinowy Zaful!
Moi drodzy czytelnicy, istnieją pewne rzeczy, z którymi chciałbym podzielić się z wami.  Jeden z największych modowych sklepów internetowych "Zaful" obchodzi swoje 3 urodziny. 
Kilka postów wcześniej napisałam dokładne szczegóły o tym konkursie. Szczerze, to dość niesamowite. Link do ich bloga, a zarazem więcej informacji jest również tutaj: BLOG ZAFUL
Kto nie kocha dostawać prezenty? Wejdź na bloga i zobacz. Byłabym bardzo szczęśliwa, jeśli oznaczyć moje imię 【Rilseee】 po udziale w konkursie w komentarzu. Zaful wybierze parę zwycięzców i wręczy nagrody.
Wielkie dzięki!
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Żółta mini sukienka, ale bez śmiechu

Jedni wolą żółte mini sukienki, inni żółte koronkowe sukienki, a inni spodnie. Jedni kawę, inni herbatę.  Jazda konna, a piłka nożna. Jedni telefony, komputery, a jeszcze inni - nic. Każdy jest inny. Przez to zróżnicowanie nie wszyscy lubimy to samo i nie to samo nas interesuje. Niestety żyją na tym świecie ludzie, którzy tego nie pojmują. Filatelistyka, patrzenie w chmury, zbieranie paragonów, kolekcjonowanie anten satelitarnych, zbieranie kości, pogoń za tornadem, czy nawet tworzenie dziwactw w formalinie. Być może to wszystko brzmi dziwnie, aczkolwiek takie mogą być hobby. Często bywa tak, że ludzie znajdują sobie zainteresowania, o których inni nawet by nie pomyśleli. Czy to od razu musi być powód do śmiechu? Uważam, że nie, aczkolwiek wiem, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Hobby to w pewnym sensie powód naszego istnienia, nasz sens. Sądzę, że im bardziej jest ono niespotykane, tym bardziej powinniśmy się tym chwalić.  Nie ma powodu do wstydu. Ludzie, którzy naśmiewają się z tego typu rzeczy, najprawdopodobniej nie posiadają własnego zainteresowania. To nie ośmiesza nas, ale ich samych. To oni dają świadectwo o sobie. Hobby jak hobby, każde jest wspaniałe. Najpiękniejsze w tym jest to, że właśnie zainteresowania czynią nas innymi od siebie w tym całym świecie klonowania. Nie wstydźmy się tego, co robimy. Nie wyśmiewajmy tego, co robią inni. Zgadzasz się ze mną?
Piżama - Gamiss  |  dres damski - Gamiss  |  spodenki - Gamiss

KLIK  |  KLIK  |  KLIK  |  KLIK

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję pięć blogów i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka