Czy soczewki są straszne? Uprzedzenia. | A133 GREEN - RECENZJA KLENSPOP

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem. Rzecz jest jasna, gdyż to wszystko jest ubocznym skutkiem technologi. Na pomoc przychodzi okulista a wraz z nim okulary i soczewki. No właśnie.. Wiele razy wspomniałam o soczewkach i za każdym razem spotykam się z komentarzami od osób, które się boją ich. Chciałabym rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości. Niektórzy sądzą, iż w soczewkach widzi się gorzej niż w okularach. Bzdura!Okulary znajdują się w odległości około 1-2 cm od oka, natomiast soczewki są umiejscowione bezpośrednio na rogówce. To skutkuje lepszą jakością i ostrością widzenia. Dodatkowo soczewki nigdy nam nie spadną i nie zaparują. Wkładanie soczewek nie jest ani bolesne, ani trudne i trwa zaledwie parę sekund. Słyszałam również o obawach, że soczewki kontaktowe mogą wpaść za oko. To jest niemożliwe fizycznie! Kolejnym fałszem jest to, iż one nie pozwalają oczom oddychać i prowadzą do infekcji. Soczewki wykonane są z takich materiałów, że nie musimy o to się bać.  Ja na początku nosiłam okulary (2 lata), po czym zmieniłam na soczewki (mija 4 rok). Zaobserwowałam, że odkąd noszę soczewki, to wada nie wzrasta, nawet minimalnie się zmniejsza. Uprzedzenia do takich produktów są zbędne. Soczewki są dla każdego, wystarczy przełamać strach.  Jeśli już Cię przekonałam i szukasz soczewek, polecam sklep Klenspop. Znowu skusiłam się na zieleń ( A133 green ). Wszystkie formalności są niezmienne, paczka szła tyle czasu co ostatnio, nic nie zostało uszkodzone, no i oczywiście zawartości taka jak poprzednio: soczewki w dwóch buteleczkach (każda w oddzielnej), plastikowe szczypce i opakowanie na nie. Czas ważności użytkowania sięga aż 6 miesięcy. Średnica wynosi 14,2mm, a grafiki 14mm, natomiast 38% to ilość wody. Na stronie cena wynosi $18.00. Polecam serdecznie! 
 KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5
KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5

 KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum 3 powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

 Polecam:
Zobacz więcej >

Ale masz śliczną floral print long dress!

Cześć Ania! Dawno Cię nie widziałam.  Wyglądasz beautiful. Twoja floral print long dress jest świetna. Ostatnio kupiłam sobie kilka white prom dresses, ponieważ szykuje się dużo imprez. Maybe chciałabyś pójść ze  mną na lunch? Sorry, ale muszę już iść. Zdzwonimy się! Bye. 
Być może nie najlepiej udało mi się wymyślić przykładową rozmowę, ale mam nadzieję, że nie wyszło najgorzej. Kilka razy miałam okazję mieć styczność z osobami, które wtrącają słowa angielskie do języka polskiego. Zaczęło mnie to bardzo zastanawiać. Czy to objawy szpanu? A może niekontrolowane odruchy będące wynikiem dobrej znajomości obcego języka? Jednego jestem pewna: to całkowity brak szacunku do naszego języka i jego totalne zaśmiecenie. Jeśli nie będziemy reagować i zwracać na to uwagi, to dojdzie do tego, iż to zjawisko wyeliminuje nasz ojczysty język. Dobra znajomość języka obcego to bardzo przydatna umiejętność. Ułatwia znalezienie dobrej pracy, czy porozumiewanie się z innymi na wyjazdach zagranicznych. Mieszkając jednak w Polsce, nie ma powodu, by nadużywać w rozmowach obcych słówek, zwłaszcza tych angielskich. A to robimy nagminnie. Coraz częściej i w coraz bardziej przyziemnych sytuacjach. Po co? Bo chcemy brzmieć nowocześnie. Warto jednak nie zapominać o swoim języku i o tym, jaki on jest piękny. Nasi przodkowie walczyli o niego. Okażmy szacunek.
spódniczka - Shein 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:
http://tinypurposeofficial.blogspot.com/

Chcecie kilka nowych ubrań? Letnia wyprzedaż trwa, wszystkie ubrania wraz z 33% zniżką. Użyj kodu rgen na kolejne 10%! Zapraszam do Rosegal!
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Kilka zdań o życiu

Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk. Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki zmianie. Bądź wierny swojej pasji, bo ona nigdy Ciebie nie zawiedzie, tak jak mogą zrobić to ludzie. Żadna droga nie jest długa, gdy masz dobre towarzystwo.Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki. Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz. Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia. Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania. Wielkie wyniki wymagają wielkiego poświęcenia. Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca. Najmniejszy pagórek potrafi zasłonić nam widok na najwyższy szczyt. Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się. Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp je słowem wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące. Licz na siebie, nie licz na czyjąś ingerencję. Twoje życie to Twój syf, nikt go nie ogarnie lepiej. Mamy moc, by znaleźć wyjazd za ślepej uliczki. Na każdy szczyt dojść, tam, gdzie dochodzą nieliczni. Post składający się z samych motywujących cytatów powinien przydać się zarówno mi, jak i Wam. Natomiast na zdjęciach znajdują się bluzki z firmy dobrze znanej: Zaul. Koszulki są śliczne i wykonane z bardzo miękkich, przewiewnych materiałów. Idealne na lato. Polecam i zapraszam do oglądani zdjęć. Wcielajcie powyższe zdania w życie! Powodzenia. 
koszulka 1  - Zaful  |  koszulka 2 - Zaful  |  koszulka 3 - Zaful 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:
  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Milczenie jest złotem

Często mówi się, że gadulstwo może być zarazem wadą i zaletą. Takiej osobie łatwiej jest porozumiewać się z innymi, dogadywać, niż osobom cichym i nieśmiałym. Aczkolwiek w tych ludziach brakuje małej perełki milczenia. Nie każdy potrafi dochowywać tajemnice, które powierzyły mu inne osoby. Nie każdy potrafi w danej sytuacji pozostać cicho. Nie każdy potrafi milczeć. Pierwszy poziom mądrości to umiejętność milczenia, drugi - mówienia niewiele i powściągania się w wypowiedziach, trzeci zaś - mówienia dużo, ale mądrze i bez przesady. Milczenie jest oznaką siły. Milczącym nie można odebrać słowa. Czasami to jest najlepszą odpowiedzią i wyraża więcej niż wszelkie przemowy. Sztuka milczenia jest warunkiem szacunku ze strony ludzi mądrych. Dlaczego? Otóż milcząc, skupiamy się na słuchaniu. Skutkuje to na tym, iż zapamiętujemy więcej, uczymy się i poznajemy świat. Czas milczenia powinien mieć pierwszeństwo; nigdy nie można dobrze mówić, jeśli wcześniej nie nauczyło się milczeć. Mimo wszystko w tym wszystkim należy uważać na spiralę milczenia. Nie pozwól odebrać sobie głosu całkowicie. Każdy ma swoją rację i powinien jej bronić. Mam nadzieję, że doceniasz milczenie.
bluzka - Zaful  |  zegarek - Zaful
KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5
KLIK 6  |  KLIK 7  |  KLIK 8  |  KLIK 9  |  KLIK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy + min. 3 z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka