I FAX Y33 BLACK - Recenzja Klenspop

Zmiany są potrzebne. Zmiany są konieczne. Zmiany są dobre. Żyjąc w ciągłej monotonii, chłoniemy każdy dzień tak jak poprzedni i nie czerpiemy radości z życia. Natomiast jedna nowa rzecz potrafi przywrócić życiu barw, sprawić radość. Nie trzeba remontów, nowych mebli - wystarczy zmienić ustawienie łóżka i od razu czujemy się lepiej, odświeżeni. Nie trzeba się bać nowych eksperymentów, gdyż zawsze możemy wrócić do wersji poprzedniej. Mimo wszystko warto próbować i zmieniać, chociażby najmniejsza rzecz zaczynając of fryzur, a kończąc na przykładowo nowych elementach. Warto szukać w sobie tego czegoś, co warto zmienić, by poczuć się lepiej. Osobiście zauważyłam, że taka drobna rzecz jak zmiana soczewek co miesiąc z koloru na inny sprawia mi ogromną radość i czuje się nowa, świeża, inna ja. W tym miesiącu jestem w posiadaniu soczewek nietypowych, gdyż czarne soczewki zawierają elementy przypominające jaskółki (I FAX Y33 BLACK). Za te cudeńka dziękuję bardzo firmie Klenspop, ale również dziękuję za doskonałość. Wszystkie formalności są niezmienne, paczka szła tyle czasu co ostatnio, nic nie zostało uszkodzone, no i oczywiście zawartości taka jak poprzednio: soczewki w dwóch buteleczkach (każda w oddzielnej), plastikowe szczypce i opakowanie na nie. Sześć miesięcy to standardowy czas użytku. Średnica wynosi 14,2mm, a grafiki 14mm, natomiast 38% to ilość wody. Pierwszy raz skusiłam się na dość nietypowe soczewki, ponieważ zawierają "dziurki" w czerni. Bardzo efektownie to wygląda i ciekawie. Ich cena wynosi $18.00, czyli tak jak zwykle. Przepięknie wyglądają. Dzięki takim drobiazgom poprawia m się humor i ciesze się, że co miesiąc mogę pokazać się w nowej odsłonie. Polecam bardzo! Zmiany nie gryzą, nie są złe!
KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5
KLIK 6  |  KLIK 7  |  KLIK 8  |  KLIK 9  |  KLIK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum 3 powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Raz, dwa, trzy... Sto lat!

Zauważyłam, że kiedyś cieszyłam się w inny sposób, bardziej.  Wszystko sprawiało mi radość. Nawet zwykłe zakupy szkolne uczyniły, że aż chciało mi się iść do szkoły, wypróbować nowe rzeczy, a teraz? Teraz jest inaczej i bardzo brakuje mi tego. Brakuje mi tej dziecinnej radości.  Na szczęście dzisiaj mam okazje powrócić do tych wspomnień. W sercu czuję satysfakcję . Motylki wypełniają mój brzuch, gdy przypominam sobie swoje początki blogowania. Dlaczego? Otóż dzisiaj, 26 sierpnia oto ta witryna, ta strona internetowa obchodzi swoje 3 lata. Dziękuję Wam za to, że jesteście, bo dzięki Wam blog funkcjonuje już trzy wiosny. Jak co roku, chciałabym przedstawić Wam statystyki. Otóż przez te wszystkie dni zebrało się łącznie 1654 obserwatorów, czytelników. Blog został odwiedzony 230 259 razy, a komentarzy zebrało się aż 17922. Te wszystkie cyfry tworzące ogromne liczby są powalające. Niestety z roku na rok aktywność blogowa spada, przyrost jest mniejszy. Czytelnicy, blogerzy przechodzą na świat YouTube. Zwracam się do Was z pytaniem odnośnie do tego, co sądzicie o poszerzeniu bloga o kanał na YouTube z m.in. stylizacjami, vlog'ami z wyjazdów, a także filmikami z gier,  np. League of Legends. Chciałabym prowadzić go oryginalnie, inaczej niż wszyscy. Nie wiem, czy udałoby mi się to.  Nie chciałabym stać w miejscu i chciałabym się rozwijać, rozumiecie, prawda? Nie wiem kompletnie co jeszcze napisać. Ten wyjątkowy dzień, ta świadomość, że przez trzy lata robię coś ciekawego i pożytecznego ze swoim życiem. Chyba jedyną najlepszą rzeczą, którą teraz mogę zrobić, to tylko podziękować Wam. Gdyby nie było Was, nie byłoby odbiorców, czyli blog by nie funkcjonował. Czym bowiem jest wysyłanie listów bez podania adresata? Następnego dnia koperta wróci. Także dziękuję jeszcze raz. Mam nadzieję, że będziecie ze mną długi, długi czas.
Cudowne rzeczy pochodzą ze sklepu Dresslily:
sukienka - klik  |  koszula - klik  |  kolczyki - klik  |  kapcie - klik

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę rzeczy ze zdjęć i minimum 3 powyższych rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Prawda przebija kłamstwo

Człowiek w swoim życiu ciągle staje przed wyborami. Bywają ciężkie, bywają lekkie i nieznaczące decyzje. Komunikacja z innymi osobami jest ważna i to od nas zależy, czy będziemy szczerzy, lojalni i uczciwi. To my wybieramy prawdę lub kłamstwo. Niewiele jest powodów, żeby mówić prawdę, za to jest ich bez liku, żeby kłamać. Niestety tak już jest, że do niewłaściwych wyborów mamy bliżej, więcej argumentów. W dzisiejszych czasach rozum i sumienie zeszło na drugi plan, gdyż teraz króluje demokracja, a właściwie mam na myśli sprawdzanie , który wybór ma więcej argumentów przeciw i za. Z jednej strony jest to właściwe rozwiązanie, aczkolwiek nie zawsze rozpatrzymy poprawne elementy i dlatego błądzimy. Dla złych czynów mamy milion powodów i cenną umiejętnością jest znalezienie tego jednego argumentu dla dobra. Przy wyborze fałszu a prawdy musimy pamiętać głównie o tym, że kłamstwo ma krótkie nogi. Kiedyś znajdzie się dzień, że smutna prawda ujrzy światło dziennie, a konsekwencje mogą wzrosnąć. Oprócz ciągłego gryzienia sumienia stracimy jeszcze więcej. Bywają momenty, gdy wydaje się, że kłamstwo jest lepszym rozwiązaniem w trudnej sytuacji. Kiedyś również miałam takie zdanie, aczkolwiek po głębszym zastanowieniu zmieniłam je. Jeśli jesteśmy z bliską osobą, to dobrze jest jej powiedzieć najgorszą prawdę i być przy niej. Ona będzie tego potrzebowała, a Ty jej pomożesz. W innym przypadku dowie się prawy i straci Cię. Podwójny ból. Kiedyś ktoś mądry powiedział ,,lepsza najgorsza prawda, niż najpiękniejsze kłamstwo" i tego się zawsze trzymajmy. 
spodenki -  Zaful  |  okulary - Zaful  |  kolorowe pędzle - Zaful  |  różowe pędzle - Zaful  |  strój kąpielowy -  Zaful 
KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5
KLIK 6  |  KLIK 7  |  KLIK 8  |  KLIK 9  |  KLIK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę rzeczy ze zdjęć i minimum 3 powyższych rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka