Ruby Queen-Blue - RECENZJA KLENSPOP

Czas płynie. Każdy dzień mija w podobnym schemacie. Po raz kolejny w moje posiadanie wpadły soczewki z firmy Klenspop. Mimo że moim naturalnym kolorem oczu jest błękitny, to postanowiłam zamówić kolor niebieski (Ruby Queen-Blue). W paczce znalazłam naturalnie opakowanie, dwie buteleczki z soczewkami, opakowanie do przechowywania i małe, plastikowe szczypce. Sześć miesięcy to maksymalny czas użytkowania od momentu otwarcia. Jeśli chodzi o kwestię cyfrową, to sytuacja wygląda tak: Średnica wynosi 14mm, a grafiki 13,8mm, natomiast 38% to ilość wody.  Razem z moją naturalną barwą komponują się doskonale. Wyglądają wyraziście i bardzo interesująco. Na stronie możesz zakupić je za $18.00 , nawet jeśli nie masz wady. Zachęcam i bardzo polecam.  Jeśli macie wątpliwości dotyczące noszenia soczewek, zachęcam do przeczytania mojego wcześniejszego wpisu na ten temat, który jakiś czas temu zamieściłam. Ewentualnie możecie napisać pytania w komentarzach, a ja postaram się rozwiać wątpliwości. Naprawdę polecam z całego serduszka. Jak Wam podoba się efekt końcowy?
KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3 KLIK 4  KLIK 5
KLIK 6 KLIK 7  |  KLIK 8 KLIK 9 KLIK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę kilku rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Pluń na wszystko...

Pod koniec wpisu znajdują się linki do rzeczy, które otrzymałam ze sklepu Rosegal oraz informacje o różnych przecenach. Tymczasem zapraszam do czytania i włączania się do dyskusji.
Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie. Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony. Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia. Zatrzyj ręce i weź się do roboty. Krew zacznie ci lepiej krążyć, a umysł lepiej pracować. Przepływ życia w tkankach szybko wypędzi z twojego umysłu zmartwienia. To najtańsze lekarstwo, jakie istnieje na ziemi – i jedno z najlepszych. Wytknięty cel jest podstawą wszelkich osiągnięć, zarówno mniejszych, jak i większych.  Nawet silny mężczyzna może zostać pokonany przez dziecko, które zdąża do celu. To, co dostajesz, osiągając swoje cele, nie jest tak ważne, jak to, kim się stajesz, osiągając je. Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego, kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań. Nie zwlekaj z realizacją dobrego pomysłu. Może się zdarzyć, że ktoś inny też na niego wpadnie. Wygrywa ten, kto pierwszy zacznie działać. Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biurko? Mam nadzieję, że weźmiesz te cytaty do serca. 
spodenki - Rosegal  |  bluzka - Rosegal  |  lampa UV - Rosegal  |  lakier - Rosegal  |  stanik - Rosegal 
W sklepie Zaful nowości, a w tym m.in.: yellow sweatshirt ! Zapraszam!  Chcesz pozostać w letnim nastroju? Wejdź na stronę i odkryj najnowsze letnie artykuły. Kod promocyjny: ZFEN .
Chcesz dużo nowych ubrań? Ma stronie Rosegal znajdują się przeceny nawet na 33%. Użyj kody RGEN , by zdobyć kolejne 10%! Czas na nowy strój!

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę rzeczy ze zdjęć oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Łobuzy

Nie jest nikomu obce stwierdzenie, iż ludzie w bardzo wysokim stopniu wierzą w różne stereotypy, przesądy. Według większości poważny, szanowany człowiek to osoba ubierająca się elegancko. Ludzie chodzący w luźnych ubraniach, dresach spychani są na dalszy plan i uznawani za menelów, narkomanów - osoby wiecznie szukające problemów. Czemu tak jest? Czemu człowiek na tym wielkim świecie ma tak ograniczony światopogląd? Każdy jest inny. Jedni mają długie, a inni krótkie włosy. Marek jest wysoki, a Ania niska. Każdy ma inne zainteresowania. On lubi sport, a ona przez całe życie miała zwolnienie z wychowania fizycznego na własne życzenie. Każdy ma własny styl i powinien ubierać się tak, jak chce, wyrażać swoją osobowość, ale przede wszystkim czuć się swobodnie i wygodnie. Nie zawsze styl świadczy o człowieku. Nie oceniaj książki po okładce kolego! To, że człowiek nie nosi obcisłych spodni, nie oznacza, że jest wredny, zły i wszystko załatwia poprzez pięści. Wbrew przeciwnie! Osobiście spotkałam kilka takich osób, które mają więcej serca niż niejeden szanowany, porządny człowiek w typowych "rurkach". Łobuz kocha najbardziej - tak możemy usłyszeć w jednej z polskich piosenek. Osobiście się pod tym podpisuje. Człowiek to człowiek i nie ważne, w co ubrany. Bywa tak, że wbrew stereotypowi "dresy" mają więcej uczuć, są bardzo wrażliwi. Także niech każdy człowiek pomyśli, zanim oceni. Czy od tej chwili, gdy założyłam dres i przedstawiłam Wam na zdjęciach, jestem menelem?
Dres - Zaful  |  koszulka - Zaful

Na stronie Dresslily możecie znależć ciekawe ubrania z kategorii "polka dot dress ", ale równeiż wiele innych świetnych ubrań. Zapraszam do tych sklepów!
KLIK  |  KLIK  |  KLIK KLIK

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę rzeczy ze zdjęć i minimum jednej rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Spełnienie

Na myśl o marzeniach nasza wyobraźnia podsyła nam wiele informacji o rzeczach nieprawdopodobnych, niemożliwych i nieosiągalnych. Wielkie cele i mały procent szans na zrealizowanie danego punktu z planu. Często słyszymy, gdy ktoś spełnia swoje marzenia. W takich momentach narastają w nas emocje, rzadko pozytywne, a w tym ogromne uczucie zazdrości. Każdy przecież chciałby spełnić swoje najskrytsze pragnienia. Teraz jest to możliwe. Musisz uwierzyć w siebie. Marzenia nie muszą być wygórowane. Każdy cel się spełni, gdy jest w granicy naszych możliwości. Warto wybrać sobie kilka małych marzeń, cele w życiu , które chcemy spełnić i realizować je stopniowo. Spełnianie tych małych marzeń będzie budziło w Tobie satysfakcje, będziesz czuł się spełniony. Z każdym kolejnym mini celem będziesz zbliżał się do realizacji największych marzeń. Pamiętaj, że Twoje pragnienia nie muszą być nieosiągalne. Co miałabym z tego, gdybym jako marzenie ustaliła sobie zamieszkać na Księżycu? Wieczne niespełnienie. Dlatego wybierz sobie łatwy cel jako marzenie, a satysfakcja z wykonania zadania będzie ogromna. Spraw sobie przyjemność i nadaj życiu prędkość. Twoja olej na marzenia.
Modelka: Wiktoria S.
Fotograf: Milena Ł. 

Ogrodniczki - Shein 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę ogrodniczek oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka