Podrabiana osoba

Szkoła byłaby dobrym miejscem do nagrania prawdziwego, z życia wziętego horroru opartego na faktach z dodatkiem fantastyki. Mrok, noc, chłód. Liczby, funkcje i do tego nauczycielka matematyki, która jest straszna i wymagająca. Nikomu nic nie daruje, ledwo przepuszcza z klasy do klasy. Za nic nie można się dogadać. W taką osobę wcieliłam się właśnie dzisiaj. Chwileczkę.. Może jednak jestem wampirzycą ukrywającą się wśród niewinnych uczennic i planującą koszmarne zbrodnie? A może zupełnie kimś innym? Kimś, o kim nigdy byś nie pomyślał. Dzisiaj jest Halloween. Dzień, w którym możemy bez stresu wcielić się w inne postacie, poudawać inne charaktery. Ponure kostiumy, świetna zabawa ze znajomymi i przyjemnie spędzony czas, który może zakończyć się pełnym brzuchem słodyczy. Każdy jest kimś innym, ale czy na pewno? Może tak naprawdę tego dnia nie udajesz nikogo, tylko odważyłeś się pokazać swoją twarz? Pokazać prawdziwego siebie, odsłonić swoje prawdziwe oblicze. Powiedz, kim tak naprawdę jesteś?
sweter - Zaful  |  etui - Zaful  |  gąbeczki do makijażu - Zaful 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę powyższych rzeczy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Zobacz więcej >

Przemiana / Twinkledeals

Jeszcze kilka tygodni temu nigdy nie pomyślałabym, że mogę spóźnić się ze wpisem na bloga. Zawsze staram się być punktualna, dotrzymywać obiecanych sobie rzeczy, wykonywać zaplanowane czynności. Staram się być perfekcjonistką. Zawsze powtarzano mi, żebym trochę wyluzowała i się odprężyła. Tak też się stało. Ludzie się zmieniają. Ogromną przemianę zaobserwowałam na podstawie własnej osoby. Już nie jestem taka jak kiedyś. Nie będę wymieniała różnic w moim zachowaniu. Wystarczy, że widzę je ja i niektóre bliskie mi osoby. Nie wiem, czy ta zmiana okaże się na plus, czy zaowocuje minusem. Tak czy inaczej, nie spodziewałam się tego. To wszystko wpłynęło również na bloga. Nie mam czasu na wspaniałe sesje zdjęciowe, ale również warunki są krytyczne. Dlatego wybaczcie, aczkolwiek postaram się wrócić do formy w najbliższym czasie. Jeszcze dzisiaj pozostawiam Was z listą wspaniałości ze sklepu Twinkledeals. Jest to dla mnie nowy sklep, który zrobił pozytywne wrażenie. Mam nadzieję, że Wam również asortyment przypadnie do gustu. Moje propozycje znajdują się na końcu wpisu, zachęcam do oglądania. Mieliście kiedyś do czynienia z daną firmą? Dobra opinia?
 KLIK 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3 KLIK 4

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Świat jako teledysk

Świat. Ja. Monotonne, zimne, ponure, jesienne dni. Jedyne czego potrzebuję w takim okresie to jak najwięcej chwil, w ciągu których mogę nic nie robić. Leżeć pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i oglądać  najróżniejsze seriale. Niestety szkoła jest przeszkodą, wręcz murem Berlińskim, który nie pozwala osiągnąć upragniony cel. Mam na to sposób. Za każdym razem, gdy wracam pieszo do domu, biorę słuchawki, włączam listę piosenek i odpływam w inny świat. Zero myśli. Tylko ja i dźwięk, każda nuta. Świat staje się kolorowy, tańczy w rytm muzyki. Idę chodnikiem, torami, tunelem. Słowa piosenek odwzorowane są w naturze, a ja czuje się jak osoba z teledysku. Z własnego teledysku. Tego mi trzeba. Wychodzę biegać. Wkładam buty, biorę bluzę, związuję włosy i zakładam słuchawki. Odpływam. Biegnę i nie widzę końca. Mój organizm odpoczywa, nabiera od nowa sił. Myślę, o czym chcę, nic mnie nie dręczy. To są chwile tylko dla mnie i takich mi trzeba. Każdy ma swoją formę relaksu. A Ty? Dajesz się porwać muzyce?

Zobacz więcej >

Jesienne uroki z Rosegal

Przez kilka ostatnich dni pogoda była tak piękna, że aż przypomniały mi się wakacyjne, letnie chwile. Słoneczko, wolne dni, zero szkoły i nauki. Aczkolwiek wraz z deszczową pogodą szybko wróciłam do rzeczywistości. Ostatnio ciągle bym spała i nic innego nie robiła. Podejrzewam, że to zasługa atmosfery panującej za oknem. Przygotowałam dzisiaj dla Was kilka moich propozycji na jesienne dni, wieczorki, a także na Halloweenowe dekoracje, gdyż już coraz bliżej końca października. Czas leci szybko, aż za szybko. Powtarzam te słowa ciągle i wiecznie powtarzać będę. Wszystkie artykuły pochodzą ze znanego Wam już sklepu - Rosegal . Na stronie znajduje się wiele wspaniałych rzeczy, także znajdziecie tam wszystko, czego Wasza dusza zapragnie. Trzeba od czasu do czasu odświeżyć swoją szafę, a także nadać klimat swojemu życiu. Zapraszam serdecznie do zakupów, a tymczasem zapraszam do przeglądania moich propozycji poniżej. 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Przym­knij oczy. Czujesz?

Uroki jesieni... Po twarzy mus­ka Cię de­likat­ny wiet­rzyk. Wpla­ta we włosy je­sien­ne liście. Owiewa i ubiera we wspom­nienia słonecznych dni niczym w naj­de­likat­niej­szy tiul.  Chaos opętu­je sa­mot­ne ser­ca w je­sien­ne wie­czo­ry, ot tak. Do je­sieni doj­rze­wa się jak do ciepłych myśli. Je­sien­ne liście są jak smut­ki, które z nas opa­dają,  po­zos­ta­wiając nas pełny­mi szczęścia.  Je­sienią zamiatane myśli jak liście - zbytecznie wracają. Dob­re słowo to dżem na krom­ce chle­ba, ku­bek ka­kao i pluszo­wy koc w chłod­ne, je­sien­ne wieczory. Przy­jaciele są jak je­sien­ne liście, wszys­tkie ni­by ta­kie sa­me, a znaj­dzie się je­den wyjątko­wy i żaden in­ny już nie będzie miał znacze­nia. Naj­lep­szym le­kar­stwem na długie, je­sien­ne wie­czo­ry jest her­ba­ta z ru­mem. Gdy ona styg­nie, przez ra­mie zagląda mi śmierć w ka­peluszu. To nie mo­ja śmierć. To śmierć świata i ludzi, którzy nie pot­ra­fią zor­ga­nizo­wać so­bie życia. Za­jesieńmy się ra­zem - tak dob­rze nam w ko­lorach. // Cytaty
 KLIK 1  |  KLIK 2  | KLIK 3  |  KLIK 4 KLIK 5

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Zobacz więcej >

Szczęście się mnoży, gdy je dzielisz

Wiosną, latem, jesienią i zimą. Każdy człowiek w swoim życiu dąży do szczęścia. Szczęście jest pojęciem względnym. Nawet gdybym chciała przedstawić znaczenie, to zadanie trudne. Każdy inaczej je odbiera i definiuje. Każdy wie, co znaczy, aczkolwiek trudno określić tę definicję wspólną dla wszystkich w kilku słowach. Nawet synonimy takie jak beztroska, radość, nie oddają w pełni znaczenia słowa szczęście. Niejednych uszczęśliwiają najdrobniejsze szczegóły: kolorowe liście za oknem, każda minuta snu, nowe ubrania. Są również osoby, które będą szczęśliwe, gdy przeniosą góry, wygrają milion złotych w loterii, zwiedza Europę i dokonają rzeczy praktycznie niemożliwych. Jedno jest pewne. Samotny człowiek nigdy nie będzie szczęśliwy w pełni. Nie jest to stan wieczny, ani nawet okresowy. To taka chwila całkowitego uniesienia, kiedy czujemy, że jesteśmy w najwspanialszym otoczeniu, jaki znał świat. Te sekundy wzrastają, mnożą się, gdy dzielimy się szczęściem z innymi ludźmi. Dając radość innym, karmimy również tym siebie. Uszczęśliwianie innych to najkrótsza droga do swojego szczęścia. Weź to do swojego serduszka.
ogrodniczki - Shein 
Aby uczcić 9 rocznicę Shein, sklep zapewnia dużą promocje, która rozpoczyna się od 15 października godziny 18:00 , a kończy się dnia 18 października o tej samej godzinie.Dużo zniżek i bezpłatna wysyłka na wszystkie zamówienia w ciągu tych trzech dni. Warto skorzystać!
KLIK 1  |  KLIK 2 KLIK 3  |  KLIK 4  |  KLIK 5
KLIK 6  |  KLIK 7  |  KLIK 8  KLIK 9  |  KLIK 10

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę ogrodniczek i minimum jednej rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka