Życzenia to tradycja

W kalendarzowym roku mamy bardzo wiele świąt. Urodziny, imieniny, ślub, dzień ojca i matki. Każda okazja jest dobra, by po raz enty składać życzenia.  Podczas życzeń wigilijnych i noworocznych  uwidacznia się  często ich schematyczność. Bywa, że składamy jednego wieczoru życzenia kilkunastu osobom, wszystkim podobnie i ogólnikowo „szczęścia, zdrowia, pieniędzy…”. Wszystkie życzenia są do siebie podobne. Wynika to z niechęci, gdyż nie każdy lubi składać życzenia, a także z braku znajomości danej osoby. Nie lubimy takich życzeń składać, a nawet przyjmować. Tak naprawdę nie są to życzenia. To utarty schemat zdań, co najwyżej uhonorowanie tradycji, lub podporządkowanie się jej. Po co więc składamy życzenia? Po to, aby u danej osoby coś się oprawiło, bo chcemy dla niej jak najlepiej. Stąd też musimy pamiętać, że składając szczere życzenia, druga osoba to doceni i może wreszcie się spełnią, gdy naprawdę tego będziemy chcieli. Prawdziwe życzenia wypływają z serca. Pamiętajmy o tym w tym okresie.
bluzka - Shein 

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę bluzki oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)
Polecam:

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Sylwestrowy blask z Rosegal

Święta, Święta i po Świętach - Tradycyjne słowa, które padają tuż po dwudziestym czwartym grudnia. Mam nadzieję, że prezenty wszystkim się podobają, ten czas spędzacie rodzinnie, w wesołej i miłej atmosferze, a wszystkie życzenia spełnią się i żadne słowo nie poszybuje z wiatrem. Zostało parę dni obecnego roku. Dziwne uczucie, zwłaszcza że mamy koniec grudnia a pogoda jest przepiękna. Świeci słońce niczym na wiosnę, a przecież już w niedzielę Sylwester, Nowy Rok. Warto zabłysnąć w tak ważnym momencie. Razem z firmą Rosegal przychodzę do Was z propozycjami na stylizację sylwestrową. Taka okazja to idealny moment, aby bezkarnie przesadzić z ilością cekinów i innych błyskotek. Obecnie jest dużo przecen i klikając w te linki, zostaniecie do nich przeniesieni - Christmas sales 2017Christmas dealsChristmas 2017 Rosegal . Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie, dużo ciekawych ubrań. Swoje propozycje przedstawiam poniżej. Mam również pytanie do Was, jak spędzacie te wspaniałe dni?  Pamiętajcie, aby dobrać odpowiednie towarzystwo i bawić się jak  najlepiej.  
 KLI 1  |  KLIK 2  |  KLIK 3 KLIK 4
 KLI 5 KLIK 6 KLIK 7  |  KLIK 8

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Magii w Święta dla Ciebie...

Zimowy, świąteczny czas to magiczny czas. Raz do roku  (prawie) wszyscy ludzie chodzą radośni, weseli, pełni energii i nawet nieznajomym składają życzenia, co przecież jest rzadkim widowiskiem. Zazwyczaj ludzie patrzą przed siebie i tylko na swój czubek nosa, a innych omijają. Boże Narodzenie to idealny moment na pojednanie ludzi i zakończenie wszelkich sporów. Kłótnie są niepotrzebne. Przemyśl to i pogódź się z innymi, zwłaszcza z rodziną. Spędź z nimi ten czas i dziel się chwilą. Dodaj magii. Ciesz się Świętami. Teraz nadszedł również czas, abym złożyła Wam najserdeczniejsze życzenia. Mogłabym wpisać do internetu i wyszukać najpiękniejsze , a potem je tu wkleić Wam, ale nie o to przecież chodzi.  Także życzę Wam radości każdego dnia, mniej problemów i więcej ich rozwiązań, mniej stresu, przyjemności z każdego przeżytego dnia, dużo miłości i spełnienia marzeń, szybkiego i efektownego dążenia do celu. Niech Nowy rok będzie jeszcze lepszy i przyniesie Wam więcej wspaniałych wspomnień. Wesołych Świąt skarby! 
bluza - Zaful  |  statyw - Zaful  |  kolczyki - Zaful  |  etui 1 -  Zaful  |  etui 2 - Zaful  |  etui 3 - Zaful  |  etui 4 - Zaful


KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę rzeczy ze zdjęć i minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Shein Christmas Day Outfit

Za trzy dni nastąpi ten dzień, wielki dzień, na który czekamy nawet cały rok - Wigilia. Warto w święta wyglądać ładnie, by polepszyć swoje samopoczucie. Zaplanowaliście swoje stylizacje? Jeśli jeszcze nie, to dobrze się składa. Przychodzę do Was z moją świąteczną propozycją. Czyż to połączenie nie jest świetne? Więcej takich wspaniałych ubrań znajdziecie w sklepie Shein. Zapraszam! A może macie twórczą wenę i chcecie podzielić się swoim ubraniem? Piszcie śmiało!

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >

Kilkanaście dni... //EaseWholesale

Czas przemija tak bardzo szybko, a my wciąż z niedowierzaniem spoglądamy za siebie, by przekonać się, że jego nieubłagany upływ staje się rzeczywistością. Wszędzie słychać: Święta, Święta, Święta, a czasami z tłumu wydostają się słowa takie jak Sylwester, Nowy Rok! No właśnie, Nowy Rok równa się z końcem starego. Niedawno zdałam sobie sprawę, że rok dwa tysiące siedemnasty dobiega końca. Zostało zaledwie dwanaście dni do zmiany kalendarza. Gdy do człowieka dotrze taka informacja, to przeżywa lekki szok. Nie wiem, jak to jest u Was, ale u mnie pojawiło się sporo myśli. I oto kończy się kolejny rok naszego życia - rok, w którym na pewno wiele się działo, w którym dokonywaliśmy tysięcy dużych i małych wyborów, zrobiliśmy krok w tył, by zrobić kilka kroków w przód. Przychodzi nowy rok. Przychodzi nowa nadzieja. Nadzieja na lepsze życie, nadzieja na szczęście. Przychodzi siła, energia i optymizm i lepszy humor. Warto zatrzymać się, złapać ostatnie dni i godziny tego roku i zrobić coś szalonego, a także zastanowić się nad zmianami. Wbrew wszystkiemu - każda zmiana ma zawsze jakiś swój plus. 
Chciałabym również przedstawić moje nowe odkrycie. EaseWholesale  to jeszcze nie tak bardzo znany na moim blogu  sklep internetowy, zatem powiem o tym sklepie kilka słów. Pasją twórców jest umożliwienie ludziom najlepszej jakości biżuterii, zegarków, okularów przeciwsłonecznych, toreb w bezkonkurencyjnych cenach. Mają wieloletnie doświadczenie w eksporcie. Główne kraje i regiony, do których wyeksportowali  towary to: USA, Anglia, Francja, Indie, Niemcy i Bliski Wschód.  Dzięki szerokiej ofercie, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom  produkty cieszą się popularnością wśród  klientów. Ich produkty to przede wszystkim ozdoby, pierścionki, naszyjniki, bransoletki, wisiorki, kolczyki i inne. Głównymi materiałami tejże biżuterii są stal nierdzewna (304L i 316L), tytan, srebro próby 925 i stal wolfram. Trzymają się zasady "najpierw jakość, najwyższy klient". Posiadają profesjonalny zespół serwisowy i są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Jak każda kobieta - uwielbiam biżuterie i wszelkie inne takie dekoracje. Przejrzałam ich asortyment i się zakochałam. Zamówienie złożyłam i zachęcam również Was do odwiedzenia strony. Jeśli nadal szukacie prezentu, warto pomyśleć nad biżuterią, przykładowo o kolczykach. EaseWholesale służy pomocą. 
Zobacz więcej >

Christmas sales & Zaful

Jeszcze niedawno pisałam o wręcz wiosennej aurze, słoneczku, a tu proszę bardzo! Gwałtowny zwrot akcji. Za oknami piękny puch, domy ozdobione lampkami, w sklepach można już odczuć świąteczny zamęt. Dość późno odczułam ten wspaniały klimat, ale tak się dzieje wraz ze zwiększającą się liczbą w kategorii "wiek". Dzisiaj czekają na mnie niegotowe jeszcze pierniki, nieubrana choinka oraz planuję wyjść na małe zakupy, zatem biorę się niedługo do pracy, ponieważ dzień trwa tylko dwadzieścia cztery godziny. Tymczasem pragnę zachęcić Was do przejrzenia asortymentu sklepu Zaful. Obecnie panują Christmas sales 2017 , także warto zajrzeć. Poniżej przedstawiam Wam kilka moich propozycji, ubrań wartych uwagi. Bardzo lubię zakupy w okresie świątecznym, a zwłaszcza kupowanie prezentów dla najbliższych. Kto wie, a może z tych ofert Christmas deals znajdziecie coś idealnego na prezent. Coraz mniej czasu do Świąt. Zapraszam serdecznie:  Christmas 2017 zaful. Przeceny czekają właśnie na Ciebie!

KONKURS! 
Jeżeli chcesz, abym wypromowała Twojego bloga, to weź udział w konkursie. Wystarczy podać cenę minimum dwóch rzeczy z listy oraz link do swojego bloga w komentarzu. Ja wylosuję trzy blogi i polecę je w przyszłym poście. Powodzenia ;)

Dzisiaj mamy mały pierwsiatek świątecznej atmosfery, aczkolwiek już niebawem to się zmieni. Blog poczuje święta razem z nami! 

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee
Zobacz więcej >
R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka