O blogu

Data założenia: 26 sierpnia 2014r.
Autorka: Milena Łukasiak
Posty: pojawiają się we wtorki i soboty
Aparat: Sony DSC-HX300

Rilseee? Czemu?
Mój blog nosi nazwę "Rilseee", ponieważ to mój nick. Pod tą nazwa możecie znaleźć mnie wszędzie. Wymyśliłam ją będąc w podstawówce. Jest top połączenie 3 wyrazów:
Rihanna + Milena + see = Rilseee
A skąd akurat te wyrazy, a nie inne? Nie wiem czy wiecie, ale jestem fanką Rihanny. Stąd też, wzięła się cząstka niej w moim nicku. Dodałam jeszcze coś ze swojego imienia (tak bardzo dużo - aż jedną literkę) oraz wyraz z języka angielskiego, by ładniej brzmiało. Wybrałam "see", ponieważ wtedy jeszcze nie znałam dokładnie angielskiego i myślałam, ze to oznacza "mówić". Jestem straszną gadułą i dlatego taki wybór. Niestety po jakimś czasie dostałam olśnienia, ze to znaczy "widzieć". W sumie też do mnie pasuje, ponieważ noszę soczewki, więc to coś związanego ze wzrokiem.
Bloga traktuję jako odskocznie od codzienności, własny internetowy kącik. Zamieszczam na nim wszystko co mi się podoba i na co mam ochotę. Znajdują się tu posty o różnorodnej tematyce. Od stylizacji, przemyśleń po gotowanie. Staram się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie udaję tu nikogo. Zostając na dłużej, poznajesz mnie. Mój blog, to cała ja. Mam nadzieję, ze będziecie go tworzyć razem ze mną :*

R I L S E E E © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka